Україна втратила перемогу над Іспанією, пропустивши гол на останніх секундах на чемпіонаті Європи з футболу U-21

3 хвилини
20,7 т.

Молодіжна збірна України з футболу зіграла внічию з Іспанією на чемпіонаті Європи-2023, який з 21 червня по 8 липня проходить у Румунії та Грузії. Матч заключного 3-го туру групового етапу в Бухаресті завершився з рахунком 2:2.

Зазначимо, що підопічні Руслана Ротаня ще минулого туру достроково забезпечили собі вихід у плей-оф. Нічия з Іспанією не дозволила Україні посісти перше місце. У 1/4 фіналу Україна зіграє або з Італією, або з Францією, або зі Швейцарією. Суперник визначиться 28 червня.

Матч з іспанцями розпочався у невисокому темпі. На 5-й хвилині Очеретько віддав просто в ноги іспанцю, але той якимось неймовірним чином не зміг забити.

На 13-й хвилині Назаренко взяв на себе ініціативу, проскочив суперника і непогано віддавав між двох захисників, але м'яч пішов на кутовий і врешті-решт все завершилося нічим.

Україна довго катала м'яч на своїй половині виманюючи опонента, а потім різко "вибухаючи" небезпечними випадами. Наша команда, незважаючи на те, що виступала другим складом, мала дуже непоганий вигляд.

Іспанці спробували піти у високий пресинг, за що і поплатилися. Збірна України, використовуючи відкриті зони, чудово вибігла в контратаку, але знову не вдалася завершальна передача.

На 20-й Нещерет невдало вводив м'яч у гру, іспанець перехопив круглий снаряд і забив гол, але арбітр його не зарахував, побачивши напад на голкіпера.

Україна виглядала набагато краще, нітрохи не поступаючись грізній Іспанії, але періодично припускалася безглуздих помилок в обороні.

На 26-й хвилині Євген Салюк невдало віддав м'яч Камельйо і Нещерет знову врятував збірну.

Ближче до перерви суперник дедалі більше володів ініціативою, щоразу організовуючи атаки на українські ворота.

В останні хвилини темп гри впав. То одна, то друга команда катала м'яч на своїй половині, але такий футбол виявився фатальним для Іспанії. Назаренко перехопив м'яч, протягнув його 40 метрів, видав точну передачу на Богдана В'юнника і нападник донецького "Шахтаря", який виступає на правах оренди за австрійський ГАК, відкрив рахунок.

Другий тайм розпочався із провалу в обороні. Рікельме прорвався флангом, прострелив у воротарську, де Сирота, вибиваючи м'яч, влучив у ногу Желізко, а від того круглий снаряд влетів у сітку.

Іспанія взяла м'яч під контроль, не даючи нам жодної нагоди для контратак. Було видно, що команда зробила висновки після перерви та перестала високо підніматися, намагаючись якось давити українських гравців. Першу позиційну атаку Україна спромоглася організувати лише на 70-й хвилині.

Ротань випустив Бражка, Кащука, Судакова та Сікана і це відіграло свою роль. На 80-й хвилині Сікана збив у своєму штрафному майданчику іспанський воротар і Судаков забив з пенальті.

На останніх секундах гравці з України втратили концентрацію та пропустили прикрий гол.

У стартовому матчі Україна з рахунком 2:0 перемогла збірну Хорватії. Перший гол забив Олексій Кащук, зробивши це більярдним ударом, попередньо обігравши чотирьох захисників.

У другому турі українці на останніх хвилинах завдяки автоголу перемогли Румунію (1:0).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!