Футболіст збірної України забив переможний більярдний гол на Євро-2023, обігравши чотирьох суперників. Відео

22,4 т.
Олексій Кащук

Нападник донецького "Шахтаря" Олексій Кащук відзначився чудовим голом на молодіжному чемпіонаті Європи з футболу, який у ці дні проходить у Грузії та Румунії. 22-річний гравець, який виступає в оренді за азербайджанський "Сабах", забив переможний м'яч у поєдинку 1-го туру Україна – Хорватія.

Кащук на 19-й хвилині після пасу Бондаренко один за одним обіграв чотирьох суперників і хитрим ударом внутрішньої сторони стопи вдарив у протихід голкіперу. М'яч по-більярдному від штанги влетів у ворота.

Цей гол став переможним. У другому таймі Олексій відзначився ще й гольовою передачею, асистувавши Данилу Сікану, який оформив остаточний рахунок 2:0.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!