"Без шансів": Україна програла Австрії. Зізнання Шевченка, критика Луческу, як нам вийти до плей-оф Євро-2020

7 хвилин
115,1 т.
Україна Австрія

Збірна України з футболу в 3-му турі групового етапу чемпіонату Європи-2020 програла команді Австрії. Поєдинок на "Арена Націонале" в румунському Бухаресті завершився з рахунком 0:1.

Після цього "жовто-сині" з 3 очками фінішували на 3-му місці в квартеті С. Нашій команді залишається чекати закінчення всіх поєдинків 3-го туру (останній 23 червня), щоб дізнатися, чи потрапила вона в четвірку найкращих збірних Євро, що посiли 3-тю сходинку.

Після матчу Андрій Шевченко зізнався, що не очікував від своєї команди настільки слабкого старту гри, і заявив, що "ми виглядали взагалі без шансів". А головний тренер "Динамо" Мірча Луческу розкритикував команду за те, що, на його думку, вона вийшла на поле впевненою в нічийному результаті.

Підсумкове становище в групі С

РЕЙТИНГ ТРЕТІХ МІСЦЬ

Команди, які посідають треті місця в групах.

Австрія з перших секунд захопила центр поля. Вже на 2-й хвилині після гострого випаду Лаймера Зінченко в останню хвилину вибив м'яч на кутовий.

Олександр Зінченко.

РЕАКЦІЯ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

У відповідь наші футболісти організували практично дзеркальну атаку. Ярмоленко на ближній бровці вирізав шведою у воротарський на Яремчука, але воротар був бездоганний на перехопленні.

У нас була та сама схема, що і в попередній грі з македонцями. На правому інсайдi розташувався Зінченко, зліва був Шапаренко, а на лівому фланзі атаки Руслан Малиновський.

Руслан Малиновський

Австрійці дуже непогано увійшли в гру, володіючи територіальною перевагою. Складалося враження, що Україна бореться з мандражем. Не вдавалося взяти м'яч під контроль і повозити опонента та змусити його грати без круглого снаряда.

До 16-ї хвилини помилка Олександра Караваєва ледь не призвела до небезпечного моменту, але удар Марко Арнаутовича пройшовся поруч зі штангою.

Олександр Караваєв.

Австрія знову притиснула наших гравців і Александар Драгович та Марко Анраутович ледь не закрили дуже небезпечну флангову передачу.

На 21-й хвилині кількісну перевагу Австрії вдалося втілити в якісну. Давид Алаба відправив у штрафний ідеальний навіс із кутового, і Крістоф Баумгартнер впритул розстріляв Бущана.

Баумгартнер відкрив рахунок в грі.

До середини тайму підопічні Франка Фоди послабили свій високий пресинг, але, як і раніше, зустрічали українців на центральній лінії. Останнім ніяк не вдавалося просунутися вперед.

Австрія потужно атакувала.

На 28-й хвилині Україна створила перший небезпечний момент. Удар Шапаренка перед собою відбив Бахманн, і Ярмоленку не вистачило кількох сантиметрів, щоб зрівняти рахунок.

Андрій Ярмоленко.

Після невеликого сплеску українських гравців знову ініціатива перейшла до австрійцiв, які стабільно використовували високий пресинг.

Микола Матвієнко.

Гравці з України давали опонентам дуже багато простору і часу для прийняття рішення. На 37-й хвилині лише фантастичний стрибок Бущана врятував від другого голу.

Україні було дуже складно захищатися.

На 42-й хвилині "жовто-сині" змогли вдруге за матч організувати масовану атаку, проте вона завершилася втратою і відповідною контратакою. Арнаутович вибіг один на один з Бущаном, але пробив мимо.

Сидорчук та Арнаутович.

Статистика не в нашу користь після 1-го тайму була красномовною.

Статистика була на користь Австрії

Українці набагато активніше почали другу половину, на яку замість Малиновського на поле вийшов Циганков. Але стартовий сплеск тривав не більш ніж 10 хвилин.

На 58-й хвилині невдала спроба увiмкнутися в пресинг, дали багато свободи, і австрійці в два паси відрізали всю нашу оборону, створивши гостроту біля воріт України.

Україні дуже не вистачало динаміки

Всі наші футболісти були прикриті. Дуже не вистачало загальнокомандної динаміки. Україна істотно програвала в командному русі.

Форварди Австрії раз по раз виходили на ворота Бущана.

Незважаючи на необхідність відіграватися, в українцiв не виходило створити щось серйозне в нападі. Кінцівка пройшла в невисокому темпі без загострень, де обидві команди по черзі володіли м'ячем.

Андрій Шевченко

Іноді складалося відчуття, що австрійців кількісно більше на полi. В українських футболістів, хто б не був з м'ячем, виникали великі труднощі з просуванням вперед. У Австрії таких проблем не було.

Україна програла Австрії

У підсумку зустріч завершилася поразкою, яка залишила дуже невеликі шанси на вихід в 1/8 фіналу.

Україна – Австрія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 21 Баумгартнер.

Україна – Бущан, Матвієнко, Миколенко (Бесєдін, 85), Караваєв, Забарний, Зінченко, Шапаренко (Марлос, 68), Малиновський (Циганков, 46), Сидорчук, Ярмоленко, Яремчук.

Австрія – Бахманн, Хінтереггер, Драгович, Алаба, Лайнер, Забітцер, Шлагер, Лаймер (Ільзанкер, 72), Баумгартнер (Шопф, 33), Грілліч, Арнаутович (Калайджич, 90).