Збірна України втратила перемогу над Англією у відборі Євро-2024. Відео

3 хвилини
36,6 т.

Збірна України з футболу у 5-му турі кваліфікації на Євро-2024 зіграла внічию проти команди Англії. Поєдинок на стадіоні "Тарчинськи Арена" у польському Вроцлаві завершився з рахунком 1:1.

Англія, незважаючи на статус гостей, із перших хвилин захопила територіальну перевагу, спокійно катаючи м'яч у центрі поля. Українці всім складом були на своїй половині поля, безуспішно намагаючись забрати круглий снаряд у суперника.

Гості нікуди не поспішали, акуратно витягуючи на себе український захист. Навіть втративши м'яч англійці дуже швидко відновлювали контроль.

Лише на 10-й хвилині підопічні Реброва змогли вперше заволодіти м'ячем, невдало спробувавши організувати свою атаку.

Вдруге перейшли на чужу половину поля "жовто-сині" лише через 10 хвилин.

Ближче до середини тайму українська збірна поступово відсувала гру від своїх воріт, намагаючись через короткий пас дістатись англійського штрафного майданчика.

На 26-й хвилині перший удар у бік воріт Пікфорда став результативним. Юхим Конопля, втікши флангом у швидку контратаку, викотив на 11-метрову позначку, і Олександр Зінченко другим темпом відправив м'яч точно в сітку.

Пропущений гол помітно загострив гру. Футболісти з Англії великими силами побігли відіграватись, притиснувши наших співвітчизників до воріт.

На 36-й хвилині величезна помилка Матвієнка у захисті ледь не вивела Меддісона віч-на-віч з Бущаном, але півзахисник "Тоттенхема" не зміг обробити м'яч.

Під завісу тайму Україна таки пропустила. Миколенко провалився на фланзі. Кайл Вокер залишився віч-на-віч на фланзі, отримав вивірену передачу від Кейна і розстріляв нашого воротаря.

Початок другої половини повторив старт матчу. Знов абсолютна перевага англійців у володінні м'ячем змушувала постійно вступати в гру Бущана.

На 60-й хвилині Георгій здійснив фантастичний сейв, переправивши удар у перекладину.

Тиск із кожним моментом усе посилювався. Футболісти з Англії помітно перевершували українців в індивідуальній майстерності та мали набагато більше можливостей забити.

Кінцева зустріч пройшла у позиційному футболі, що негативно позначилося і на результативності і на якості гри.

За весь другий тайм гравці з України змогли лише раз вдарити в сторону воріт суперника.

У турнірній таблиці українська збірна залишилась на другому місці. Свій наступний матч "жовто-сині" проведуть 12 вересня проти Італії.

У 1-му турі 26 березня українці в Лондоні на легендарному "Уемблі" з рахунком 0:2 програли Англії, а потім здобули вольову перемогу в Скоп'є над Північною Македонією (3:2). 19 червня "жовто-сині" на стадіоні імені Антона Малатинського мінімально обіграли Мальту.

Нагадаємо, що за регламентом турніру дві найкращі збірні отримають прямі путівки на Євро-2024 до Німеччини. Для учасників також буде шанс пробитися на чемпіонат через плей-офф Ліги націй.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!