Збірна України програла Англії у відборі Євро-2024 з футболу

3 хвилини
41,5 т.
Англія Україна

Збірна України з футболу програла команді Англії у 2-му турі кваліфікації чемпіонату Європи-2023. Зустріч на легендарному стадіоні "Уемблі" завершилась із рахунком 2:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію гри Англія – Україна.

Перші хвилини пройшли в неквапливому темпі та невеликому сумбурі, без небезпечних моментів біля обох воріт. Гості намагалися означати свій пресинг, зустрічаючи українців біля центрального кола. Поступово ініціатива почала переходити до збірної Англії. Використовуючи фланги, підопічні Гарета Саутгейта створили кілька загроз воротам Трубіна.

На 14-й хвилині "жовто-сині" змогли вперше огризнутися в атаці. Сваток відправив Яремчука у швидкий прорив, але форвард "Брюгге" не зміг потрапити до рамки, до того ж було зафіксовано офсайд.

Після цього гра знову перемістилася до центру поля. Україна через короткий пас безуспішно намагалася організувати позиційний напад. Періодично наші футболісти не встигали за опонентами, зупиняючи їх лише з порушенням правил.

Англія контролювала м'яч, притискаючи українців до їхніх воріт. На 30-й хвилині після чергового порушення і штрафного з флангу пішов навіс на Кейна, але той не влучив у рамку.

Наприкінці тайму збірна України проводила у повному складі на своїй половині поля, але все одно пропустила гол. Один із чергових флангових навісів знайшов Гарі Кейна та лідер англійської команди, вискочивши з-за спини Олександра Караваєв, відкрив рахунок.

Домінування англійців продовжилося і через 3 хвилини вони подвоїли перевагу. Сака шикарним ударом обвів Трубіна.

У другій половині господарі пресингували, накочуючи атаку за атаку, змушуючи наших гравців вибивати просто на відбій. Англійці повільно катали м'яч, не дозволяючи футболістам з України нічого вдіяти.

Ротань спробував оновити фланги, випустивши Буяльського, Циганкова та Соболя замість Караваєва, Мудрика та Миколенка відповідно.

Це трохи зіграло у плюс нашої збірної, у якої стали виникати напівмоменти в нападі, але до ударів справа так і не доходила.

За статистикою до середини другого тайму українці виглядали дуже похмуро: 12/2 удари у бік воріт (4/0 у площину воріт).

До фінального свистка Україна так і не змогла нічого створити, натомість Англія мала реальні шанси зробити рахунок розгромним, але Трубін продемонстрував чудову реакцію.

Свій наступний поєдинок у кваліфікації Євро-2024 "жовто-сині" проведуть 16 червня проти Північної Македонії.

Англія – Україна 2:0 (2:0, 0:0)

Голи : 1:0 - 37 Кейн, 2:0 - 40 Сака.

Англія - Пікфорд, Вокер, Магуайр, Стоунз, Чілуелл, Хендерсон, Райс, Беллінгем (Галлахер, 86), Меддісон (Грилиш, 86), Сака, Кейн (Тоуні, 81).

Україна – Трубін, Караваєв (Буяльський, 61), Сваток, Матвієнко, Миколенко (Соболь, 62), Степаненко (Коноплянка, 90), Малиновський, Зінченко, Мудрик (Циганков, 61), Судаков, Яремчук (Довбик, 74).

Попередження : Малиновський (69).

Нагадаємо, що збірна України після відходу Олександра Петракова залишилася без головного тренера. Виконувачем обов'язків наставника буде головний тренер "Олександрії" Руслан Ротань.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!