Визначено найкращий гол Євро-2020. Відео

3 хвилини
35,4 т.
Патрік Шик

Фантастичний гол форварда збірної Чехії Патрика Шика з центру поля у ворота збірної Шотландії було визнано вболівальниками найкращим у чемпіонаті Європи-2020. За удар 25-річного нападника німецького клубу "Баєр 04" проголосувало майже 800 000 любителів футболу з усього світу.

М'яч зрадницьки залетів у ворота

Момент 1-го туру Євро-2020 трапився в дебюті другого тайму. Шик отримав м'яч у центрі поля, підняв голову і побачив, що шотландський голкіпер Девід Маршалл вийшов занадто далеко. Патрік без роздумів відправив круглий снаряд чітко у ворота.

Воротар намагався наздогнати шкіряну сферу, але виявився безсилим врятувати свою команду від голу. Зустріч у результаті завершилася з рахунком 2:0.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам самим насолодитися цим шедевром (на відео з 4:11).

Зазначимо, що в десятку претендентів на гол турніру претендував і удар Андрія Ярмоленка в матчі з Нідерландами.

Всього десятка кандидатів мала такий вигляд:

Патрік Шик, Шотландія – Чехія 0:2 (14.06, тур 1)

Поль Погба, Франція – Швейцарія 3:3 (пен. 4:5) (28.06, 1/8 фіналу)

Поль Погба.

Лука Модріч, Хорватія – Шотландія 3:1 (22.06, тур 3)

Лука Модріч.

Лоренцо Інсіньє, Бельгія – Італія 1:2 (02.07, 1/4 фіналу)

Лоренцо Інсіньє.

Кевін де Брюйне, Данія – Бельгія 1:2 (17.06, тур 2)

Кевін де Брюйне.

Кріштіану Роналду, Угорщина – Португалія 0:3 (15.06, тур 1)

Кріштіану Роналду.

Альваро Мората, Італія – Іспанія 1:1 (пен. 4:2) (06.07, 1/2 фіналу)

Альваро Мората.

Міккель Дамсгор, Англія – Данія 2:1 (дод. час.) (07.07, 1/2 фіналу)

Міккель Дамсгор.

Андрій Ярмоленко, Нідерланди – Україна 3:2 (13.06, Тур 1)

Андрій Ярмоленко.

Федеріко К'єза, Італія - Іспанія 1:1 (пен. 4:2) (06.07, 1/2 фіналу)

Федеріко К'єза.

Нагадаємо, що Чехія на турнірі дійшла до стадії чвертьфіналу, де з рахунком 1:2 поступилася Данії.