Чехія обіграла Шотландію на Євро-2020, забивши гол із центру поля. Відео

45,8 т.
Шотландія Чехія

Збірна Чехії стартувала на Євро-2020, здобувши виїзну перемогу над Шотландією. Поєдинок, який відбувся в Глазго, закінчився з рахунком 2:0, а другий гол у матчі було забито ударом із центру поля.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди створили приблизно однакову кількість небезпечних моментів. У британців можливості для голу не використали Ендрю Робертсон і Ліндон Дайкс.

Ендрю Робертсон

У чехів найбільш помітним персонажем на полі був Патрік Шик. Спочатку нападник не зумів пробити Девіда Маршалла ударом головою, але з другої спроби таки залишив голкіпера не при справах, коли отримав ще один шанс на 42-й хвилині.

Шик відкрив рахунок наприкінці першого тайму

Після перерви моменти біля воріт обох команд стали виникати ще частіше, тому не дивно, що ще один гол було забито на початку другої половини. Удар, виконаний Шиком, якщо і не стане найкращим на Євро-2020, то точно буде претендувати на це звання. Нападник гостей отримав м'яч у центрі поля, підняв голову і побачив, що Маршалл вийшов занадто далеко, і без роздумів пробив йому за комірець.

Маршалл вийшов занадто далеко з воріт

Шотландці відразу ж ввірвалися в гру і створили чимало моментів, але справжнім героєм став Томаш Вацлік, який відбивав усі удари британців. Коли він і був безсилим, м'яч зрадницьки відмовлявся влітати у сітку чеських воріт.

Че Адамс в атаці

Шотландія – Чехія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 Шик, 42; 0:2 Шик, 52.

Шотландія: Маршалл – Хенлі (Макгрегор, 67), Купер, Хендрі – О'Доннелл, Армстронг (Фрейзер, 67), Макгінн, Мактоміней, Робертсон – Дайкс, Крісті (Адамс, 46).

Чехія: Вацлік–Цоуфал, Челюстка, Калас, Боріл – Крал (Голешов, 67), Соучек – Масопуст (Видра, 72), Даріда (Шевчик, 87), Янкто (Гложек, 72) – Шик (Крменчік, 87).

Нагадаємо, що крім цих двох команд у групі D виступають Англія і Хорватія.

Групи Євро-2020
Розклад групового етапу Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 13 червня на чемпіонаті Європи відбулося три матчі. Спочатку англійці мінімально обіграли хорватів, потім Австрія розібралася з Північною Македонією, а в головному поєдинку дня Нідерланди взяли верх над Україною.