Італія в розкішному матчі обіграла Бельгію і вийшла до півфіналу Євро-2020

5 хвилин
13,4 т.

Збірна Італія обіграла Бельгію і вийшла до півфіналу Євро-2020. Зустріч у Мюнхені завершилася перемогою підопічних Роберто Манчіні – 2:1.

Поєдинок вийшов неймовірно цікавим і напруженим. Уже на 13-й хвилині капітан "скуадри адзурри" Леонардо Бонуччі відправив м'яч у ворота суперника, але зробив це з положення поза грою.

Команди перед матчем.
Бонуччі забиває з офсайду.
Гол Бонуччі не зараховано.

Ще через 10 хвилин відмінний сейв зробив голкіпер Джанлуїджі Доннарумма, який відбив обвідний удар лідера бельгійців Кевіна де Брюйне з 20 метрів.

Італійці протестують проти скасування голи.
Бельгійці пропустили двічі в першому таймі.

Команди грали атака на атаку. При цьому бельгійці більше розраховували на швидкі контратаки і силу свого суперфорварда Ромелу Лукаку.

Удар Ромелу Лукаку.
Боротьба за м'яч у матчі.

А на 31-й хвилині італійці все ж відкрили рахунок. Після обрізки перед штрафним "червоних дияволів" м'яч опинився у Барелли, який обіграв двох захисників і вбив м'яч у кут метрів із семи.

Захисники Бельгії провалилися в першому таймі.
Ромелу Лукаку.

На 44-й хвилині розкішний гол удався хавбеку італійця Лоренцо Інсіньє. Він змістився в центр і метрів із 23-х відправив м'яч точно в дальній кут воріт Тібо Куртуа.

Лоренцо Інсіньє забиває другий гол Італії.
Лоренцо Інсіньє святкує гол.

Здавалося, що 45-хвилинка так і завершиться, але перед самим свистком на перерву бельгійці заробили пенальті, і Ромелу Лукаку скоротив рахунок.

Арбітр показує жовту картку.
Лукаку забиває пенальті.

Другий тайм розпочався з атак італійців, які спробували втретє засмутити суперника, але замість цього ледь не нарвалися на контратаку, яку зупинив лише Доннарумма.

На 61-й хвилині Лукаку після прострілу від де Брюйне бив напевно в упор, але потрапив точно в захисника. Ще за п'ять хвилин Спінаццола не реалізував забійний момент після пасу Бонуччі.

Бельгія не змогла забити у другому таймі.
Команди показали яскравий футбол.

Із середини другого тайму гра розкрилася ще більше. Бельгійці кинулися відіграватися, наражаючись на відповідні випади Італії.

На 78-й хвилині Спінаццола отримав важку травму. Італієць розплакався, а з поля його забрали на ношах.

Спінаццолу забрали з поля на ношах.
Спінаццола отримав травму.

На останніх хвилинах бельгійці постаралися організувати штурм воріт Доннарумма, але не змогли врятувати гру.

Бельгія – Італія 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 0:1 – 31 Барелла, 0:2 – 44 Інсіньє, 1:2 – 45, пенальті Лукаку.

Бельгія – Куртуа, Вермален, Алдервейрелд, Вертонген, Меньє (Шадлі, 70; Прат, 74), Тілеманс (Мертенс, 69), Вітцель, де Брюйне, Азар, Доку, Лукаку.

Італія – Доннарумма, Бонуччі, К'єлліні, Ді Лоренцо, Спінаццола (Емерсон, 79), Верратті (Крістанте, 74), Жоржина, К'єза (Толо, 90), Барелла, Інсіньє (Берарді, 79), Іммобіле (Белотті, 74).

Попередження: Верратті (20), Тілеманс (21), Берарді (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, першими в півфінал Євро-2020 вийшли іспанці, які лише в серії пенальті зломили опір швейцарців.