У Європі влаштували полювання за джокером збірної України з футболу

325,0 т.
Артем Довбик

Найкращий бомбардир чемпіонату України з футболу сезону 2021/2022 Артем Довбик став об'єктом інтересу різних європейських клубів. Як повідомляє "ТаТоТаке", окрім скаутів із "Торіно", за 24-річним форвардом стежать представники команди з англійської Прем'єр-ліги, яка знаходиться у зоні єврокубків.

Міг Артем продовжити кар'єру і в Бундеслізі, проте сам футболіст не захотів навіть розглядати варіанти виступу у Німеччині.

Артем Довбик вдало виходив на заміну

За інформацією ЗМІ, підтвердився інтерес до Артема з боку "Фіорентини" та "Болоньї". Якщо команда із Флоренції продасть свого нападаючого Душана Влаховича, то варіант із контрактом Довбика стане абсолютно реальним.

Зазначимо, що Артем, який вдало виходить на заміну, минулого літа на Євро-2020 запам'ятався голом у ворота збірної Швеції.

Довбик забив шведам

Цей удар вивів нашу команду до чвертьфіналу.

Довбик святкує переможний гол

Крім того, Артем відзначився голом у вирішальному матчі відбору до ЧС-2022 із Боснією. На 79-й хвилині він зробив рахунок 2:0 на користь команди Олександра Петракова та "жовто-сині" оформили друге місце в групі.

Українці святкують вихід у стики відбору ЯМ-2022.
Українці посіли друге місце у відбірковій групі ЧС-2022.

Місяць тому Довбик оформив один із найшвидших дублів в історії Прем'єр-ліги України. Футболіст "жовто-синьої" збірної у матчі 15-го туру забив у ворота "Олександрії" два голи з інтервалом у 67 секунд.

О 27:55 24-річний форвард точно реалізував пенальті, перегравши Олега Білика, а о 29:02 ефектно замкнув контратаку господарів.

Загалом в інтервалі двох хвилин в УПЛ два голи забивали 15 разів. Точнішої інформації про посекундне взяття воріт немає.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України дізналася суперника з півфінального стикового матчу кваліфікації до ЧС-2022. Він стане виїзним для нашої команди та відбудеться 24 березня наступного року.