Футболіст збірної України забив два голи за 67 секунд. Відео

3 хвилини
408,3 т.
Артем Довбик

Нападник "Дніпра-1" Артем Довбик оформив один із найшвидших дублів в історії Прем'єр-ліги України. Футболіст "жовто-синьої" збірної у матчі 15-го туру забив у ворота "Олександрії" два голи з інтервалом у 67 секунд.

О 27:55 24-річний форвард точно реалізував пенальті, перегравши Олега Білика, а о 29:02 ефектно замкнув контратаку господарів.

Загалом в інтервалі двох хвилин в УПЛ два голи забивали 15 разів. Точнішої інформації про посекундне взяття воріт немає.

Зазначимо, що зустріч "Дніпра-1" та "Олександрії" завершилася з рахунком 3:1. У господарів окрім Довбика голом відзначився Сергій Логінов. У гостей на 19 хвилині м'яч забив Владислав Бабогло.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Добвик став справжнім героєм збірної України на Євро-2020.

Гравці збірної України святкують перемогу

Футболіст у чвертьфіналі проти Швеції вийшов на заміну та забив переможний гол у додатковий час.

Артем Довбік святкує забитий гол.

Після цього Артем дав коментар журналістам російською мовою, що викликало обурення української письменниці Лариси Ніцой.

Батько гравця зазначив, що насправді його дитина чудово знає українську мову і вже точно не соромиться її

Нещодавно Добвік забив гол у відборі на ЧС-2022.

У грі Артем Довбік.

Артем розписався у воротах Боснії та Герцеговини, зробивши рахунок 2:0 на нашу користь.