Швеція – Україна: відео голів 1/8 фіналу Євро-2020

51,9 т.
Олександр Зінченко

Збірна України з футболу виграла матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020. Зустріч пройшла в Глазго на стадіоні "Гемпден Парк".

На 27-й хвилині Олександр Зінченко вдало зловив подачу з флангу від Ярмоленка і забійним ударом зробив рахунок 1:0. Під завісу першого тайму Форсберг забив гол у відповідь.

Гра перейшла в додатковий час, де переможний гол забив Артем Довбик.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відео голів.

Швеція – Україна 1:2

Голи: 0:1 – 27 Зінченко,

1:1 – 43 Форсберг.

Швеція – Ольсен, Лінделеф, Даніельссон, Аугустінссон, Люстіг, Форсберг, Ларссон, Екдаль, Ольссон, Кулусевскі, Ісак.

Україна – Бущан, Забарний, Кривцов, Караваєв, Матвієнко, Степаненко, Шапаренко, Зінченко, Сидорчук, Ярмоленко, Яремчук.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна вийшла в плей-оф Євро завдяки перемозі Швеції над Польщею в 3-му турі групового етапу.

Еміль Форсберг і Албін Екдаль.

Після цього соцмережі вибухнули мемами і жартами.

"Шева геній".

Одну з таких фотожаб у себе в акаунті розмістив і посол Швеції.

Збірна України на Євро-2020.

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".