У драматичному матчі Англія – Франція визначився останній півфіналіст ЧС-2022

16,5 т.

Збірна Франції з футболу обіграла команду Англії та вийшла до півфіналу чемпіонату світу-2022. Зустріч на арені "Аль-Байт" у Ель-Хаурі завершилася з рахунком 2:1.

Діючі чемпіони світу активно розпочали зустріч і вже на 17-й хвилині досягли успіху. Чуамені точним ударом відкрив рахунок. Це підбадьорило англійців та "леви" мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок. Навіть претендували на пенальті, але після перегляду VAR рефері відмовився призначати 11-метровий.

Усі основні події сталися після перерви. Вже на 54-й хвилині англійці отримали вдруге вже легітимне право на пенальті та Гаррі Кейн зрівняв рахунок.

Франція тиснула, володіла ініціативою і один за одним створювала небезпечні моменти біля воріт Пікфорда. На 77-й хвилині Олів'є Жиру бив з 9 метрів, але Пікфорд зробив фантастичний сейв, але наступний удар Жиру став результативним.

Найдраматичніший момент стався на 84-й хвилині. Англія кинулася відіграватись і знову, не без допомоги VAR, заробила ще один пенальті. Покарання знову взявся виконувати Кейн, але цього разу його удар припав над поперечиною.

У півфіналі Франція зіграє з Марокко. Африканці, кілька годин раніше сенсаційно здолали Португалію, відправивши додому Кріштіану Роналду.

Другими півфіналістами стали Хорватія, яка виграла у Бразилії та Аргентина, яка була сильнішою за Нідерланди.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!