Марокко сенсаційно вибило Португалію із ЧС-2022, встановивши історичний рекорд світового футболу. Відео

19,0 т.

Збірна Марокко сенсаційно обіграла команду Португалії та вийшла до півфіналу чемпіонату світу з футболу-2022. Чвертьфінальна зустріч на стадіоні "Аль-Тумама" у Досі завершилася з рахунком 1:0.

Це стало першим випадком в історії світового футболу, коли африканська збірна дісталася такої стадії мундіалю.

У першому таймі європейська збірна без Кріштіану Роналду, який залишився в запасі, більше контролювала м'яч, але водночас їхній суперник зовсім не виглядав безпорадним. Марокко діяло гостро та мала кілька небезпечних моментів, один із яких і реалізувала.

Наприкінці першого тайму підопічні Валіда Реграги організували довгий позиційний напад. Послідував фланговий навіс у центр штрафного майданчика, де Юссеф Ен-Несірі випередив португальського голкіпера, та головою вколотив м'яч у ворота.

Після перерви Фернанду Сантуш випустив Роналду, а марокканці поступово все глибше сідали на захист. Португалія нагнітала, але в команді не вистачало точної завершальної передачі.

Захопившись штурмом воріт, європейці ледь не пропустили швидкий випад африканських футболістів, які могли забивати 2-й гол, але перемудрили в атаці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 6 грудня збірна Марокко сенсаційно вибила команду Іспанії у 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2022. Поєдинок на стадіоні "Едьюкейшн Сіті" у катарському Аль-Райяні завершився перемогою за пенальті 3:0. В основний та додатковий час голів забито не було.

Вчитель фізкультури з Нью-Йорка виграв понад 1 мільйон доларів після цієї перемоги завдяки своїй "несподіваній стратегії".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!