Бразилія програла Хорватії в серії пенальті та вилетіла з ЧС-2022

18,1 т.

Збірна Бразилії сенсаційно програла Хорватії та достроково залишила чемпіонат світу з футболу 2022 року у Катарі. Пентакампеони втратили перемогу над суперником на останній хвилині овертайму, а потім програли в серії пенальті.

У першому таймі хорвати відверто здивували не лише бразильців, а й усіх уболівальників та експертів. Попри очікування "клітчасті" не стали грати дуже низьким захисним блоком, а запропонували високий пресинг та інтенсивний футбол.

Це спричинило те, що атака бразильців відверто розгубилася. До перерви жодна з команд не створила особливо небезпечних моментів біля воріт суперників.

Другий тайм розпочався з моменту біля воріт балканців. Але їх врятував воротар Лівакович, який потягнув удар по своїй "рамці" захисника Гвардіола. Проте європейцям вдалося швидко збити темп та повернути гру у потрібне русло.

У середині тайму Лівакович знову врятував своїх партнерів, коли не дав точно пробити Пакеті. Напівмоменти були у Неймара, Рішарлісона та Мілітао.

У результаті гра плавно перейшла до овертайму. У перші додаткові 15 хвилин хорвати зусиллями Брозовича не реалізували шикарного моменту, за що поплатилася. Неймар на 115-й хвилині зустрічі вийшов на ворота, обіграв Ліваковича і вбив м'яч у сітку.

Здавалося, цей м'яч вирішить долю зустріч, але хорвати наші сили зрівняти рахунок завдяки голу Петковича за три хвилини до фінального свистка. Переможець зустрічі визначився в серії пенальті, де Хорватія була точнішою за – 4:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, неназваний співробітник прес-служби збірної Бразилії з футболу викинув кішку, що залізла на столик, на прес-конференції перед матчем з Хорватією на ЧС-2022, чим спровокував хвилю критики.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!