Шотландія – Україна: відео голів та огляд матчу Ліги націй

10,5 т.
Шотландія Україна

Збірна України з футболу програла Шотландії матч 2-го туру у дивізіоні B Ліги націй УЄФА проти Шотландії. Поєдинок групи 1 у Глазго завершився з рахунком 3:0.

OBOZREVATEL вів онлайн матчу Шотландія - Україна.

На 71-й хвилині Джон МакГін відкрив рахунок у матчі. Скориставшись плутаниною в нашому штрафному майданчику 27-річний хавбек "Астон Вілли" відіграв Валерія Бондаря і чітко пробив у шістку.  А добив українців форвард Дайкс, який зробив дубль.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Шотландія – Україна.

Як повідомляв OBOZREVATEL у першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польському Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Не ведіться на фейки!