Шевченко прокоментував перемогу України над Північною Македонією

3 хвилини
47,8 т.
Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко не приховував емоцій після переможного матчу 2-го туру чемпіонату Європи з футболу. Зустріч проти Північної Македонії завершилася з рахунком 2:0.

Андрій Шевченко в матчі проти Північної Македонії

Насамперед Андрій Миколайович привітав уболівальників, подякувавши їм за підтримку. Крім того Шевченко зізнався, що в роздягальню збірної України подзвонив президент України і привітав їх із перемогою.

"Дуже приємно, що вся Україна вболіває за нас. У принципі, команда зіграла два хороші тайми. У нас було достатньо моментів, щоб закрити гру. Коли не забиваємо пенальті, не реалізовуємо моменти, хлопці втрачають впевненість. Гра в атаці, думаю, у нас була хороша. Нервозність грає роль. Вся команда в хорошій формі. Якби ми реалізовуємо все, що ми створюємо... Потрібно знаходити баланс. Попереду нас чекає гра з непростим суперником", – заявив наставник в ефірі ТК "Футбол".

Ярмоленко забив перший гол у ворота македонців, а Яремчук подвоїв рахунок.

Нагадаємо, що в дебюті зустрічі "жовто-сині" влаштували справжній штурм біля воріт Північної Македонії. Нашим футболістам вдалося забити два голи.

Україна ледь не пропустила

Після перерви українці заспокоїлися і ледь не поплатилися за це. Олександр Караваєв привіз необов'язкове пенальті.

Олександр Караваєв.

Незважаючи на всю нервозність гри, збірна України не перестала атакувати і могла забити третій гол. 11-метровий не реалізував Руслан Малиновський.

Малиновський не зміг пробити воротаря македонців із пенальті.

Свій наступний матч Україна проведе в понеділок 21 червня проти Австрії. Початок о 19:00.

Групи Євро-2020.
Календар групового етапу Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.
Календар збірної України на груповому етапі Євро-2020.

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".