"Шахтар" не зміг обіграти чемпіона Сербії на зборах у Туреччині

Шахтар – Црвена Звезда

Донецький "Шахтар" у першому матчі другого збору в турецькому Белеку не зміг обіграти сербську "Црвену Звезду" (0:0).

У першому таймі "гірники" з перших хвилин опинились притиснуті до своїх воріт, і серби були близькі до забитого голу. Однак починаючи з 20-ї хвилини українські футболісти взяли контроль до своїх рук і кілька разів могли відкривати рахунок.

У перерві Каштру замінив половину складу, і "Шахтарю" знову довелося починати зустріч у ролі того, хто обороняється. До кінця часу більше атакував чемпіон Сербії, і Анатолій Трубін кілька разів врятував свою команду від вірного гола.

"Звезда" сідала дуже глибоко в захист, не дозволяючи українцям тікати в швидкі контратаки.

"Шахтар" – "Црвена Звезда" – 0:0

"Шахтар" 1-й тайм: Пятов – Болбат, Кривцов, Бондар, Сіпріано – Судаков, Майкон – Тете, Марлос, Коноплянка – Фернандо

"Шахтар" 2-й тайм: Трубін, Корнієнко, Матвієнко, Віта, Додо, Степаненко, Маркос, Патрік, Соломон, Тайсон, Дентіньо

3 лютого "помаранчово-чорні" зіграють проти "Слована". Початок о 15:00.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 26 січня "Шахтар" зробив камбек у матчі з македонським "Сілексом" і здобув першу перемогу у 2021 році з розгромним рахунком 4:1.

Відзначимо, що два попередні поєдинки "гірників" на зборі в Туреччині закінчилися внічию. Спершу "Шахтар" уник поразки у грі з "Лехом" (Польща), а потім втратив перевагу в два м'ячі в матчі проти болгарського "Лудогорця".