"Шахтар" – "Рома": відеоогляд матчу Ліги Європи

Шахтар - Рома

Донецький "Шахтар" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти "Роми" не зміг створити диво і зазнав поразки.

Поєдинок в столиці України завершився з рахунком 1:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Шахтар – Рома.

Всі ключові події трапилися в другому таймі. На 52-й хвилині Майораль опинився в потрібний час в потрібному місці і головою легко відкрив рахунок.

Через 18 хвилин Жуніо Мораес несподівано забив м'яч у відповідь, проте останнє слово все одно залишилося за іспанцями. Майораль на 72-й хвилині оформив дубль.

"Шахтар" Україна – "Рома" Італія 1: 2

Голи: 0: 1 – 48 Майораля, 1: 1 – 59 Мораес, 1: 2 – 72 Майораля.

Шахтар – Трубін, Додо (Болбат, 82), Віта, Матвієнко, Кривцов, Алан Патрік (Коноплянка, 60), Майкон, Тете (Марлос, 60), Маркос Антоніо, Соломон (Судаков, 77), Мораес (Дентіньо, 76) .

Рома – Лопес, Спінаццола (Калафьорі, 58), Кумбула, Рожер (Манчіні, 46), Карсдорп (Бруно Перес, 58), Вільяр, Крістанте, Педро (Ель-Шаараві, 75), Діавара (Пеллегріні, 59), Карлес Перес , Майораля.

Попередження: Рожер (25), Маркос Антоніо (38), Алан Патрік (55), Карсдорп (57).

Як повідомляв OBOZREVATEL, перша зустріч між командами в Італії завершилася з рахунком 3: 0.