"Шахтар", пропустивши фантастичний гол на останніх хвилинах, втратив перемогу у Львові. Відео

74,0 т.
'Шахтар', пропустивши фантастичний гол на останніх хвилинах, втратив перемогу у Львові. Відео

Донецький "Шахтар" зіграв унічию з львівським "Рухом" у 8-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі (УПЛ). Матч на "Арені Львів" завершився з рахунком 1:1.

Відкривши рахунок на 17-й хвилині після удару Судаків, підопічні Патріка ван Леувена практично одразу втратили Ярослава Ракицького. Захисник "Шахтаря" отримав пряму червону картку та був змушений залишити поле.

Залишившись у більшості "Рух" почав нагнітати, намагаючись створити небезпечні моменти біля воріт Різника. На останніх хвилинах львів'яни організували щось, що нагадувало штурм, і це дало свої результати.

На 88-й хвилині фантастичний дальній удар Богдана Слюбика не залишив шансів голкіперу "гірників". Шкіряна сфера, мов радіокерована, влетіла чітко в дев'ятку воріт.

У турнірній таблиці чемпіон України, як і раніше, лідирує. "Рух" залишився на 6-му місці.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!