Ракицького вигнали з поля у матчі УПЛ. Відео

17,2 т.

Захисник "Шахтаря" Ярослав Ракицький отримав пряму червону картку у 8-му турі чемпіонату України у Прем'єр-лізі (УПЛ). 34-річного футболіста було вилучено у першому таймі гостьової гри проти львівського "Руху".

На 20-й хвилині Ярослав небезпечно пішов у підкат проти Квасниці, в'їхавши в опорну ногу. Спочатку суддя Віталій Романов не побачив порушення правил, проте після перегляду відеоповтору змінив своє рішення.

Вилучення одного з основних гравців "Шахтаря" викликало шок у його одноклубників. Ярослав разом із капітаном команди Тарасом Степаненком намагалися з'ясувати в арбітра, у чому було порушення, проте на результат це спілкування не вплинуло.

Ідучи з поля Ракицький також висловив обурення червоною карткою, заявивши головному тренеру львів'ян, що він грав виключно в м'яч.

У легітимності підкату абсолютно впевнений і коментатор матчу, для якого червона картка Ярослава стала повним сюрпризом.

Зустріч завершилася внічию 1:1. Гол на останніх хвилинах фантастичним дальнім ударом забив Богдан Слюбик.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!