"Шахтар" переміг на стадіоні "Динамо" в донецькому дербі УПЛ

Олімпік - Шахтар

Донецький "Шахтар" в матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграв земляків з "Олімпіка". Зустріч на столичному стадіоні "Динамо" ім. Лобановського завершилася з рахунком 1:0.

"Шахтар" з перших хвилин захопив ініціативу, влаштувавши справжній штурм номінальним господарям. Лише до 18-й хвилині "Олімпіку" вдалося трохи вирівняти гру. Команда Калитвинцева все частіше стала вибиратися в атаку, але як і раніше без найменших загроз Трубіну.

На 21-й хвилині чудова діагональна передача на правий фланг від Майкона вивела Додо один на один з Халімі – 1:0.

Під кінець тайму Нкенг зрівняв рахунок, але Юрій Іванов після перегляду ВАР відмінив взяття воріт, порахувавши, що Снурніцин заважав Трубіну повноцінно зіграти на виході.

Після перерви чемпіон України комбінував на половині поля суперника, проте "Олімпік" надійно оборонявся. За володінню м'ячем "Шахтар" повністю перегравав свого опонента: 60% проти 40%.

На 83-й хвилині Бабенко отримав другу жовту за фол проти Дентіньо і залишив свою команду в меншості. Незважаючи на чисельну перевагу рахунок в матчі не змінився.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в середу підопічні Каштру в Кубку України сенсаційно поступилися луганській "Зорі", пропустивши гол на останніх секундах.

Наступного тижня "гірники" повинні зіграти в 1/8 фіналу Ліги Європи проти римської "Роми".