"Шахтар" – "Генк": відео голів кваліфікації Ліги чемпіонів

7,9 т.
Шахтар Генк

Донецький "Шахтар" провів свій матч у межах 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок проти бельгійського "Генка" на полі київського НСК "Олімпійський" завершився перемогою 2:1.

Рахунок був відкритий вже на 27-й хвилині. Після тривалого позиційного нападу Додо розібрався із захистом суперника, викотив на Тете, а той віддав під удар Траоре.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голів.

"Шахтар" Україна – "Генк" Бельгія 2:1 (1:0, 1:1)

Гол: 1:0 – 27 Траоре.

2:0 – 76 Маркос Антоніо,

2:1 – 90 Дессерс.

Шахтар – Трубін, Додо, Марлон, Віта, Матвієнко, Педріні (Судаков, 37; Коноплянка, 67), Алан Патрік (Марлос, 67), Майкон (Степаненко, 84), Маркос Антоніо, Тете, Траоре (Сікан, 85).

Генк – Вандевордт, Муньос, лукум (Дессерс, 68), Куеста, Артеага, Грошовскі (Ейтінг, 62), Хейн, Торстведт (Ндайішімійе, 62), Онуачу (Пейнтсіл, 82), Бонгонда, Іто (Садик, 82).

Попередження: Судаков (42), лукум (45), Трубін (71), Віта (90), Муньос (90).

Нагадаємо, що перша зустріч тижневої давнини завершилася з рахунком 2:1.

Генк Шахтар

"Гірники" повністю контролювали м'яч, але в підсумку пропустили першими. На 39-й хвилині відзначився Онуачу.

Траоре в матчі з "Генком".

Після перерви ситуація кардинально змінилася і віцечемпіони України змогли закотити два м'ячі.

"Шахтар" має перевагу в один гол.

На 63-й хвилині рахунок із пенальті зрівняв Тете, а за 9 хвилин до кінця переможний удар виконав Алан Патрік.