"Генк" – "Шахтар": відео голів кваліфікації Ліги чемпіонів

4,4 т.
Генк Шахтар

Донецький "Шахтар" виграв свій стартовий матч у новому єврокубковому сезоні. На стадіоні "Кристал-Арена" в Генку підопічні Де Дзербі успішно переграли гравцiв з однойменного бельгійського клубу (2:1).

Рахунок було відкрито на 39-й хвилині. Трубін невдало вибив м'яч в поле, Іто спокійно пройшов, навісив у воротарський, де Онуачу головою переправив круглого у ворота.

У другому таймі "гірники" не тільки зрівняли рахунок, а й за 9 хвилин до фінального свистка вирвали перемогу.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на відео голів.

"Генк" Бельгія – "Шахтар" Україна 1:2

Гол: 1:0 – 39 Онуачу.

1:1 – 63, пенальті Тете

1:2 – 81 Алан Патрік.

Генк – Вандевордт, Муньос, Лукумi, Садик, Артеага, Ндайішімійе (Торстведт, 67), Грошовскі (Ейтінг, 83), Хейн, Онуачу (Дессерс, 82), Бонгонда, Іто.

Шахтар – Трубін, Додо, Марлон, Віта, Матвієнко (Марлос, 64), Педріні, Соломон (Алан Патрік, 46), Майкон, Маркос Антоніо (Степаненко, 73), Тете (Ісмаїлі, 64), Траоре (Дентіньо, 86).

Попередження: Педріні (50), Муньос (62), Марлон (66), Майкон (68), Торстведт (69).

Нагадаємо, що в минулому сезоні "гірники" програли чемпіонство України київським "Динамо" і тому в Лізі чемпіонів-2021/2022 стартували з 3-го раунду кваліфікації.

ФК Динамо

У разі перемоги за підсумками двох поєдинків у 2-му раунді "гірники" зіграють з переможцем пари "Монако" – "Спарта".

Результати жеребкування четвертого раунду відбору ЛЧ

Ці матчі заплановано на 17/18 і 24/25 серпня.

Гравці "Шахтаря" святкують гол

Як повідомляв OBOZREVATEL, в останньому матчі української Прем'єр-ліги "Шахтар" насилу обіграв "Львів", забивши перший гол за 15 хвилин до закінчення поєдинку.