"Шахтар" здобув вольову перемогу на старті кваліфікації Ліги чемпіонів

4 хвилини
18,7 т.
Генк Шахтар

Донецький "Шахтар" переміг "Генк" у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок на бельгійській "Кристал-Арені" завершився з рахунком 1:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Генк – Шахтар.

"Шахтар" багато часу провів в атаці

"Шахтар" із перших хвилин захопив контроль над м'ячем, грамотно комбінуючи в центрі поля, але без особливого просування вперед. Бельгійці за найменшої можливості намагалися втекти в контратаку. Господарі грали дуже жорстко, не гребуючи йти в грубі підкати. Особливо проявляв активність на фланзі Соломон.

Манор Соломон

А 14-й хвилині "Шахтар" уперше пробив у бік воріт Вандевордта. Після удару Тете м'яч пройшов над поперечиною. Поступово "гірники" присунули градус атак ближче до чужих воріт, змусивши бельгійських футболістів вiдпрацьовувати в захисті по повній.

Шахтар атакував

На 25-й хвилині Соломон, якого суперники постійно били по ногах, скористався помилкою захисту, пробивши потужно в ближній кут. Голкіпер із великими труднощами перевів гру на кутовий.

Гірники частіше володіли м'ячем

Була помітна перевага в класі між командами. "Шахтарю" дуже не вистачало останньої передачі, яку можна було б втілити в гол. Українська команда постійно була з м'ячем, але водночас небезпечних моментів практично не створювалося.

"Шахтар" зіграв із "Генком"

На 39-й хвилині "Генк" зміг реалізувати свій перший же момент. Трубін невдало вибив м'яч у поле, Іто спокійно пройшов, навісив у воротарський, де Онуачу головою переправив круглого у ворота.

Команди багато перепасовувалися

"Генк" ввімкнув високий пресинг із великою кількістю гравців, провівши залишок тайму в атаках. У перерві Де Дзербі випустив Алана Патріка, замінивши Соломона.

Обидва тренери були в грі

Майкон на 52-й хвилині мав зрівнювати рахунок. Додо феноменально розібрався з обороною на правому фланзі, відкотив у центр, але бразильський партнер пустив круглий снаряд вище воріт. Уже в наступний момент Онуачу ледь не подвоїв перевагу. Врятувала реакція Трубіна.

"Генк" – "Шахтар"

У "Шахтаря", як і раніше, були володіння і настрій, але ситуація на полі вже не виглядала так однобічно. Бельгійці дуже небезпечно атакували.

На 61-й хвилині позначився клас українського клубу. Даніель Муньос не встиг за Педріньо, і грецький арбітр вказав на 11-метрову точку. Сильний удар Тете був точний – 1:1.

У другій половині тайму швидкості на полі помітно впали. Донеччани грішили помилками, але супернику скористатися цим не вдавалося. В українців було дуже багато руху, передач, які закінчувались нічим.

Українці багато володіли м'ячем

Все змінилося на 81-й хвилині. Дивовижний пас Марлоса знайшов на лівому фланзі Ісмаїлі. Той в один дотик віддав далі на Алана Патріка, який пробив у порожній кут – 1:2.

"Генк" Бельгія – "Шахтар" Україна 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 – 39 Онуачу, 1:1 – 63, пенальті Тете, 1:2 – 81 Алан Патрік.

Генк – Вандевордт, Муньос, Лукумi, Садик, Артеага, Ндайішімійе (Торстведт, 67), Грошовскі (Ейтінг, 83), Хейн, Онуачу (Дессерс, 82), Бонгонда, Іто.

Шахтар – Трубін, Додо, Марлон, Віта, Матвієнко (Марлос, 64), Педріні, Соломон (Алан Патрік, 46), Майкон, Маркос Антоніо (Степаненко, 73), Тете (Ісмаїлі, 64), Траоре (Дентіньо, 86) .

Попередження: Педріні (50), Муньос (62), Марлон (66), Майкон (68), Торстведт (69).

Гра у відповідь відбудеться через тиждень, 10 серпня, в Києві. Початок матчу на НСК "Олімпійський" о 20:30. У разі перемоги віцечемпіон України зіграє з переможцем пари "Монако" – "Спарта". Перша зустріч 2-го кваліфікаційного раунду пройде в гостях.