"Шахтар" вийшов у плей-оф Ліги чемпіонів

3 хвилини
12,4 т.
Шахтар Генк

Донецький "Шахтар" у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів переміг удома бельгійський "Генк" і вийшов у плей-оф, де зіграє з переможцем матчу "Монако" – "Спарта". Зустріч на полi столичного НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 2:1.

Шахтар пройшов Генк

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Шахтар – Генк. Перша гра тиждень тому між цими командами завершилася перемогою українців із рахунком 2:1.

Гра у відповідь завершилася перемогою "гірників"

Уже на 4-й хвилині українці отримали супершанс у контратаці. Педріньо виграв повітряне єдиноборство після винесення Трубіна, але Тете не зміг переграти голкіпера.

Як і в першому матчі, "помаранчево-чорні" володіли територіальною перевагою, одна за одною накочуючи атаки на ворота суперника.

Шахтар володів перевагою

На 15-й хвилині "Шахтар" отримав другий шанс відкрити рахунок, але удар Тете з льоту влучив у гравця оборони "Генка". У дебюті зустрічі особливо активним був Педріньо, беручи участь у всіх діях атаки своєї команди.

Траоре забив у першому таймі

Алан Патрік легко пройшов до штрафного, не зустрівши ніякого опору, але удар у дальній кут був неточним.

Ближче до середини тайму "Шахтар" почав притискатися до своїх воріт і ледь не був покараний, коли Хейнен, що набігав, пустив м'яч вище за поперечину.

Генк рідко контратакував

Це "розбудило" українців. Довга позиційна атака завершилася довгоочікуваним голом. Додо здорово розібрався із суперниками в центрі поля, видав на хід Тете, той віддав назад Траоре, який із кількох метрів розстріляв Вандервордта.

"Шахтар" здорово втікав, розкривався. У нього не було віялових атак, як у першому матчі, але водночас створювалося відчуття, що команда Де Дзербі грає із запасом. На 36-й хвилині Педріні отримав травму і його замінив Георгій Судаков.

Тете провів чудовий матч

Другий тайм "Шахтар" почав трохи розслабленим, віддавши ініціативу супернику. Одна з атак бельгійців ледь не закінчилася голом. Матвієнко не встиг за Іто, який ледь не віддав гольовий пас Онуачу. М'яч від гравця "Шахтаря" полетів на кутовий.

Онуачу

Тете виконував першу скрипку, помітно перевершуючи опонентів у техніці, проте вже в двох моментах бразилець замість пасу на партнера загравався, в результаті проваливши атаки.

На 63-й хвилині футболістам з України реально пощастило. Високий Онуачу виграв єдиноборство і після подачі кутового вліпив у поперечину. "Генк" нарощував свою перевагу, створюючи моменти один за одним.

Тете

Клуб із Бельгії став більше ризикувати, кинувши масовані сили в атаку, і між півзахистом і захистом стали виникати розриви. "Гірники" кілька разів ледь не скористалися цим, тікаючи в контратаки.

На 77-й хвилині "Шахтар" забив другий гол, знявши всі запитання про переможців. Після низки ударів і плутанини в штрафному майданчику "Генка" Тете заштовхав м'яч у ворота.

Але спокійно довести гру до сухої перемоги українським футболістами не вдалося. Гол престижу забив Браян Хейнен.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перед грою в єврокубку підопічні Де Дзербі зазнали сенсаційної поразки в Прем'єр-лізі. У поєдинку 3-го туру УПЛ проти "Олександрії" був зафіксований рахунок 1:2.