Росія – Данія: відео голів останнього матчу збірної РФ на Євро-2020

3 хвилини
15,8 т.
Данія вийшла в плей-офф завдяки розгромної перемоги над Росією

Збірна Росії розгромно програла Данії з рахунком 1:4 і вилетіла з Євро-2020, посівши останнє місце в групі B. Поєдинок пройшов у Копенгагені.

Остаточна таблиця групи В

Номінальні господарі особливо не поступалися суперникам і не скористалися кількома прекрасними можливостями після контратак. Скандинавська команда майже не турбувала Сафонова та створювала загрозу після ударів з дальньої дистанції. На 38-й хвилині Дамсгору вдався приголомшливий постріл з-за меж штрафного, який дозволив данцям вийти вперед.

Дамсгор відкрив рахунок у матчі

На 59-й Юссуф Поульсен скористався безглуздою помилкою захисника збірної Росії, який віддавав м'яч голкіперу, але не помітив нападника суперників. Форвард датчан без проблем закотив м'яч у сітку.

Юссуф Поульсен забив другий гол Данії в матчі з Росією.

На 70-й хвилині у ворота номінальних гостей був призначений пенальті, який упевнено реалізував капітан команди РФ Артем Дзюба.

Данія забила росіянам чотири голи

Росіяни пішли відіграватися, оскільки їх влаштовувала тільки нічия, але замість цього пропустили ще два голи в той час, що залишився до кінця поєдинку,. Спочатку Крістенсен завдав ще одного щільного дального удару, а потім Мехле поставив крапку в матчі.

Росія – Данія – 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: Дзюба, 70, з пенальті – Дамсгор, 38, Поульсен, 59, Крістіансен, 79, Мехле, 81

Росія: 16. Сафонов М. – 2. Фернандес Ма., 3. Дівєєв, 13. Кудряшов, 14. Джикия, 7. Оздоєв, 11. Зобнин, 15. Олексій Андрійович Міранчук Ал., 17. Головін, 23. Кузя, 22. Дзюба

Данія: 1. Шмейхель – 3. Вестергор, 4. К'єр, 5. Мехле, 8. Ділейні, 14. Дамсгор М., 18. Васс, 23. Хейбьерг, 25. Крістіансен А., 9. Брейтуейт, 20. Поульсен Ю .

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Росії образили гравців скандинавської збірної перед очною зустріччю на чемпіонаті Європи.