Росія розгромно програла Данії і вилетіла з Євро-2020

3 хвилини
62,9 т.
Дамсгор відкрив рахунок у матчі

Збірна Росії завершила свої виступи на Євро-2020, так і не пройшовши груповий етап. У матчі третього туру команда Станіслава Черчесова програла Данії з рахунком 1:4.

Росіяни зуміли забити гол престижу лише завдяки точному удару Артема Дзюби з пенальті.

Рахунок у матчі був відкритий на 38-й хвилині, відзначився Міккель Дамсгор. Уже після перерви у воротах Матвія Сафонова вдалося розписатися Юссуфу Поульсену, Андреасу Крістенсену і Йоакиму Мехлу.

Данія розривала оборону росіян
Юссуф Поульсен забив другий гол Данії в матчі з Росією.
Данія забила росіянам чотири голи
Дзюба забив з пенальті, але цього виявилося дуже мало

Данці виглядали яскравіше у всіх компонентах гри. Вони контролювали м'яч 65% ігрового часу і завдали по воротах збірної Росії цілих 16 ударів. З них 10 були у площину.

Підопічним Черчесова крім забитого пенальті вдалося ще всього лише раз потрапити в рамку Каспера Шмайхеля.

Данці показали дуже гарну гру в матчі з Росією

Так, Росія не зіграє далі на Євро-2020, вона посіла останнє четверте місце в групі В, зумівши здобути лише одну мінімальну перемогу над скромною командою з Фінляндії.

Група В: Бельгія і Данія вийшли в плей-оф, Росія вилетіла.

Як писав OBOZREVATEL, збірна України втратила пряму путівку в плей-оф Євро-2020, поступившись із мінімальним рахунком збірній Австрії. Але команда Андрія Шевченка все ж зберегла мінімальні шанси вийти в 1/8 фіналу.