Півфінал Ліги чемпіонів "Реал" – "Челсі" завершився несподіваним результатом

13,7 т.
Реал - Челсі

Іспанський "Реал" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів зіграв унічию з англійським "Челсі". Поєдинок на мадридському стадіоні "Альфредо ді Стефано" завершився з рахунком 1:1.

Перед грою букмекери були впевнені в перемозі господарів, тому результат у столиці став несподіванкою.

Лондонці впевнено почали матч, просто зім'явши оборону суперника. Швидкі Пулішіч, Вернер і Аспілікуета з перших хвилин возили оборону "Реал", раз у раз створюючи небезпеку біля воріт Куртуа.

На 14-й хвилині Пулішіч отримав розкішний пас від Рюдiгера за спини захисників, обвів Куртуа і суперників, відправивши м'яч у сітку – 0:1

Мадрид повністю відійшов в оборону, постійно відбиваючись від "Челсі", але зміг реалізувати перший же кутовий.

На 29-й хвилині Каземіро і Мілітао зіграли головою з подачі Марсело – і Бензема з розвороту зрівняв рахунок – 1:1.

Після цього на полі точилася рівна боротьба, де жодна з команд не хотіла сильно ризикувати. Невисоким швидкостям сприяв і сильний дощ, який ішов упродовж всієї гри.

Гра у відповідь вiдбудеться через вісім днів, 5 травня.

"Реал" Мадрид Іспанія – "Челсі" Англія 1:1

Голи: 0:1 – 14 Пулішіч, 1:1 – 29 Бензема.

Реал Мадрид – Куртуа, Карвахаль (Одріосола, 77), Мілітао, Начо, Марсело (Асенсио, 77), Каземіро, Кроос, Вінісіус Жуніор (Азар, 66), Модріч, Варан, Бензема (Родріго, 90).

Челсі – Менді, Аспілікуета (Джеймс, 67), Рюдігер, Тіаго Сілва, Чілуелл, Маунт, Канте, Пулішіч (Зіеш, 66), Жоржиньо, Крістенсен, Вернер (Хавертц, 66).

Попередження: Вінісіус Жуніор (27), Пулішіч (38), Кроос (60), Марсело (65), Варан (78), Одріосола (89).

Нагадаємо, що в чвертьфіналі "Челсі" пройшов "Порту", а мадридський "Реал" був сильнішим за "Ліверпуль".