Віталій Миколенко

Українського захисника "Евертона" Віталія Миколенка не було на першому занятті, яке провів виконувач обов'язків головного тренера Данкан Фергюсон, повідомляє LiverpoolWorld. Причини відсутності гравця збірної України невідомі.

Англійське ЗМІ уточнює, що крім Миколенка, на полі не тренувалися Аллан, Фабіан Делфа та Том Девіс.

Віталій Миколенко (ліворуч)

Як повідомляв OBOZREVATEL, 15 січня зустріч "Норвіч" – "Евертон" завершилася з рахунком 2:1, при цьому два голи у ворота гостей було забито з інтервалом у кілька хвилин.

Миколенко у матчі з "Норвічем"

У цьому поєдинку за ліверпульців дебютував захисник збірної України Віталій Миколенко. 22-річний футболіст провів на полі 90 хвилин і мало не привіз у свої ворота третій гол.

Віталій Миколенко мало не привіз гол своїй команді

Після матчу фанати у соціальних мережах розкритикували українця, назвавши його "непотрібним сміттям".

Віталія Миколенка обізвали фанати

Матч із "Норвічем" став останньою краплею для керівництва "Евертона". Наступного дня після гри головного тренера Рафаеля Бенітеса було звільнено.

Рафаеля Бенітеса відправили у відставку

Власники "Евертона" хотіли запросити Жозе Моуріньо, але знаменитий португалець відмовився тренувати ліверпульців.

Жозе Моуріньо

Зазначимо, що трансфер Миколенка в "Евертоні" відбувся 1 січня.

Миколенко вийшов на поле стадіону "Гудісон Парк".

За неофіційною інформацією, Миколенко в Англії отримуватиме 58 000 фунтів стерлінгів на тиждень. Це приблизно 2,1 млн гривень.

Миколенко у матчі з "Халл Сіті".

8 січня 22-річний черкащанин вийшов у стартовому складі на матч 3-го раунду Кубку Англії проти "Халла" (3:2), дебютувавши у складі "Евертона".