Миколенко феєрично дебютував за "Евертон", заробивши гол у свої ворота на 1-й хвилині. Відео

3 хвилини
32,5 т.
Віталій Миколенко

Захисник збірної України Віталій Миколенко офіційно дебютував за "Евертон". 22-річний черкащанин вийшов у стартовому складі на матч 3-го раунду Кубка Англії проти "Халла" (3:2).

Вже на першій хвилині неквапливі дії українського футболіста спричинили гол у його ворота. Спершу Миколенко заробив небезпечний штрафний, а після його виконання не зміг запобігти голу. Навіс від Ганімена точним ударом головою замкнув Сміт.

Миколенко персонально опікувався форвардом суперника, але промазав у спробі вибити м'яч.

Такий початок не вплинув на подальшу гру нашого співвітчизника. Віталій діяв уздовж усієї брівки, регулярно підключався до атак, а на 32-й хвилині врятував "Евертон" від вірного гола. Віталій виніс м'яч із порожніх воріт.

Миколенко врятував Евертон від гола

"Евертон" не лише зміг зрівняти рахунок, а й вийти уперед.

Наприкінці першого тайму гравець нашої збірної отримав жовту картку. На 45-й хвилині він блокував Вільямса.

Миколенко блокував Вільямса
Миколенко отримав жовту картку

У другій половині господарі змогли зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм.

Проте "Евертон" все одно зміг вирвати перемогу. Шедевральний дальній удар на 99-й хвилині завдав Таунсенд.

За свою гру Миколенко від авторитетного порталу Whoscored отримав оцінку 7,03 (3-а у команді)

Миколенко отримав оцінку 7,03 бала

"Халл" – "Евертон" 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)

Голи : 1:0 – 1 Сміт, 1:1 – 21 Грей, 1:2 – 31 Андре Гомеш, 2:2 – 71 Лонгмен, 2:3 – 99 Таунсенд.

Халл – Бакстер, Маклафлін, Бернард, Гривз, Вільямс (Лонгмен, 63), Смоллвуд (Хаддлстоун, 63), Догерті (Монкур, 63), Ханімен, Івз, Сміт (Хайндз, 105), Льюїс-Пот.

Евертон – Бегович, Кенні (Дукуре, 74), Коулмен, Годфрі, Кін, Міколенко, Аллан, Андре Гомеш (Гбамен, 88), Грей (Доббін, 105), Рондон (Тосун, 117), Гордон (Таунсенд, 66).

Попередження : Миколенко (45), Хаддлстоун (90), Годфрі (114).

Як повідомляв OBOZREVATEL, трансфер Миколенка до "Евертона" відбувся 1 січня.

За неофіційною інформацією, Миколенко в Англії отримуватиме 58 000 фунтів стерлінгів на тиждень. Це приблизно 2,1 млн. гривень. За таку суму мешканець нашої столиці зможе придбати 2-кімнатну квартиру у спальному районі.