"Евертон" українця Миколенка звільнив головного тренера Рафаеля Бенітеса

7,6 т.
Рафаель Бенітес

Англійський футбольний клуб "Евертон" оголосив про звільнення головного тренера. Рафаеля Бенітеса відправили у відставку після сенсаційної поразки в 22-му турі АПЛ від "Норвіча".

61-річний іспанець, який перейшов до "Евертона" в червні 2021 року, вже залишив команду.

"Хто буде новим головним тренером буде оголошено пізніше,"– йдеться у повідомленні клубної пресслужби.

Рафаель Бенітес під час матчу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 15 січня зустріч "Норвіч" - "Евертон" завершилася з рахунком 2:1, водночас два голи у ворота гостей було забито з інтервалом у кілька хвилин.

Миколенко у матчі з Норвічем

У цій зустрічі за ліверпульців дебютував захисник збірної України Віталій Міколенко. 22-річний футболіст провів на полі 90 хвилин і мало не привіз у свої ворота третій гол.

Віталій Миколенко мало не привіз гол своїй команді

Після матчу фанати у соціальних мережах розкритикували українця, назвавши його "непотрібним сміттям".

Віталія Миколенка обізвали фанати

Для Віталія ця гра стала першою у складі ліверпульців у англійській Прем'єр-лізі. 8 січня 22-річний черкащанин вийшов у стартовому складі на матч 3-го раунду Кубку Англії проти "Халла" (3:2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, трансфер Миколенка до "Евертона" відбувся 1 січня.

Миколенко вийшов на поле стадіону "Гудісон Парк".

За неофіційною інформацією, Миколенко в Англії отримуватиме 58 000 фунтів стерлінгів на тиждень. Це приблизно 2,1 млн. гривень.