На матчі збірної України з футболу U-21 влаштували ганебну провокацію з Росією. Відеофакт

163,3 т.
Збірна України з футболу

Молодіжна збірна України з футболу під час гостьового поєдинку заключного туру кваліфікації на чемпіонат Європи-2023 проти Вірменії стала жертвою неприємної провокації. Один із місцевих уболівальників вирішив зіпсувати нашим гравцям настрій та на 30-й хвилині першого тайму почав скандувати "Росія! Росія!".

Коментатор телеканалу "Футбол-1" Кирило Круторогов, почувши таке, не зміг стримати емоцій.

"Ганебна ганьба лунає з трибун. Те, що ви скандуєте у футболі просто не існує. І далеко не тільки у футболі, враховуючи що робить країна, назву якої чомусь вирішили поскандувати на єреванському стадіоні", – зазначив журналіст.

Зазначимо, що сам матч завершився перемогою наших співвітчизників із рахунком 2:0. Забитими голами відзначилися на 50-й хвилині Кулієв та на 68-й Вівчаренко.

"Жовто-сині" ще минулого туру гарантували собі 2-е місце в турнірній таблиці та участь у плей-оф.

Україна разом із Чехією, Словаччиною, Ірландією, Норвегією, Данією, Ізраїлем та Ісландією розіграє ще чотири путівки у стикових матчах, які відбудуться з 19 по 27 вересня.

Жеребкування відбудеться 21 червня у Ньоні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбулася зустріч національних збірних України та Вірменії у Лізі націй. Гра завершилася з рахунком 3:0. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

Андрій Пятов провів 47-й сухий матч

Після закінчення зустрічі наші гравці влаштували ефектну перекличку з уболівальниками.

Збірна України у футболках із зображенням Пятова

Зазначимо, що для Андрія Пятова ця гра стала останньою у міжнародній кар'єрі. При цьому наш голкіпер у матчі із Вірменією встановив історичний рекорд.

Головний тренер "жовто-синіх" Олександр Петраков залишився задоволеним грою своїх підопічних. Наставник не зміг приховати свого гарного настрою під час флеш-інтерв'ю Владе Седан