Матч Україна – Македонія в 15 фото, побачивши які, ви точно захочете його переглянути

3 хвилини
5,7 т.

Збірна України з футболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2020. У другому турі групового етапу підопічні Андрія Шевченка обіграли Північну Македонію – 2:1.

Наша команда подарувала вболівальникам діаметрально протилежні емоції. Якщо в першому таймі "жовто-сині" продемонстрували чудовий атакувальний футбол, то в другому втратили нитки гри, за що ледь не поплатилися.

У той же час українці створили неймовірну кількість гольових моментів. Апофеозом стало пенальті, яке на 85-й хвилині зустрічі не реалізував Руслан Малиновський.

OBOZREVATEL пропонує вам емоційну і яскраву добірку фото матчу Україна – Північна Македонія.