Малиновський провів блискучий матч в Італії, взявши участь у розгромній перемозі. Відео

15,1 т.
Руслан Малиновський

Український футболіст "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився п'ятим голом цього сезону у чемпіонатi Італії. Гра 21-го туру Серії А проти "Удінезе" завершилася перемогою команди з Бергамо з рахунком 6:2.

28-річний українець вийшов у стартовому складі та вже на 22-й хвилині віддав результативну передачу на Луїса Муріеля.

На 43-й хвилині Малиновський забив сам. Руслан вдало зіграв у чужому штрафному, відреагувавши на відскок після "пострілу" Пессельi, і зробив рахунок 3:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, свій четвертий гол у поточному сезоні чемпіонату Італії Малиновський забив у 16-му турі. Руслан відзначився гарматним пострілом у гостьовій грі проти "Наполі".

Руслан Малиновський забив 4-й гол у сезоні

Раніше Руслан відзначився у 13-му турі. У матчі проти "Спеції" наш співвітчизник ударом із 20 метрів оформив розгром.

Руслан Малиновський забив третій гол у Серії А

2-й гол Руслан забив 24 жовтня, вразивши ворота "Удінезе" у домашньому для його команди матчі (1:1).