Малиновський забив гарматний гол із 20 метрів, вийшовши на заміну в Італії. Відео

102,7 т.
Руслан Малиновський

Український футболіст "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився третім голом в цьому сезонi чемпіонату Італії. У 13-му турі Серії А наш співвітчизник гарматним пострілом оформив розгром "Спеції".

Домашній поєдинок завершився із рахунком 5:2.

28-річний українець вийшов на заміну на 60-й хвилині та йому вистачило 29 хвилин, щоб забити свій м'яч. Хавбек отримав круглий снаряд у центрі поля, змістився ближче до центру та потужним ударом пробив голкіпера.

"Аталанта" – "Спеція" 5:2 (3:1, 2:1)

Голи: 0:1 – 11 Нзола, 1:1 – 18 Пашаліч, 2:1 – 38, пенальті Сапата, 3:1 – 41 Пашаліч, 4:1 – 83 Мюріель, 5:1 – 89 Малиновський, 5:2 – 90 Нзол.

Аталанта – Муссо, Дзаппакоста (Скальвіні, 87), Паломіно, Толої, Гімшити, Меле, де Рон, Копмейнерс (Пессіна, 61), Ілічіч (Малиновський, 60), Пашаліч (Пікколі, 87), Сапата (Му).

Спеція – Проведель, Ам'ян, Ерліч, Христов, Бастоні, Сала (Реца, 64), Коваленко (Коллі, 64), Маджоре, Джасі (Підгоряну, 81), Верде (Манай, 52), Нзола.

Попередження : Джасі (5), Копмейнерс (10), Сала (36), Христов (49), Пашаліч (71).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 2-й гол Руслан забив майже місяць тому. 24 жовтня Малиновський вразив ворота "Удінезе" у домашньому для його команди матчі (1:1).

До цього український хавбек відзначився у поєдинку проти "Інтера" у 6-му турі.