Українець Малиновський забив другий гол у сезоні Серії А. Відео

9,2 т.

Український футболіст Руслан Малиновський відзначився другим забитим м'ячем у новому сезоні чемпіонату Італії. У 9-му турі Серії А наш співвітчизник вразив ворота "Удінезе" в домашньому для його команди матчі (1:1).

Вдалий для Малиновського епізод трапився на 65-й хвилині. Отримавши пас від партнера, Руслан трохи змістився в центр і з 22-х метрів вистрілив у дальній кут.

Малиновський забив у ворота "Удінезе".
Українець Малиновський приніс "Аталанті" перемогу.

Удар українця вийшов ідеальним за точністю. Наш футболіст підкрутив м'яч так, що той пролетів повз захисників і опустився в сітку.

Малиновський святкує гол.

Господарі до останнього вели в рахунку, однак на четвертій доданій хвилині пропустили несподіваний м'яч у свої ворота після подачі кутового. Незадовго до цього з тренерської лавки був вилучений тренер "Аталанти" Гасперіні.