Малиновський забив бомбезний гол ударом з льоту. Відео

38,6 т.
Руслан Малиновський

Український футболіст "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився четвертим голом цього сезону чемпіонату Італії. У 16-му турі Серії А наш співвітчизник гарматним пострілом відкрив рахунок у гостьовій грі проти "Наполі".

Малиновський забив гарматний гол

Зустріч завершилась із рахунком 2:3. Переможний гол на 71-й хвилині забив Ремо Фойлер.

Малиновський кинувся дякувати партнеру за передачу

28-річний українець вийшов у стартовому складі та вже на 7-й хвилині розписався у воротах Давида Оспіни.

Малиновський зізнався у коханні вболівальникам

Після далекого запиту через все поле м'яч знайшов Дувану Сапату, колумбієць відкинув у центр штрафного майданчика де Малиновський, не обробляючи м'яч, бомбардованим пострілом відправив круглий снаряд від штанги до сітки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, свій попередній гол Руслан забив у 13-му турі. У матчі проти "Спеції" наш співвітчизник ударом із 20 метрів оформив розгром "Спеції".

2-й гол Руслан забив майже місяць тому. 24 жовтня Малиновський вразив ворота "Удінезе" у домашньому для його команди матчі (1:1).