Визначився найвірогідніший суперник України у плей-оф Євро-2020

4 хвилини
29,0 т.
Італія Уельс

Збірна Італії перемогла Уельс в матчі 3-го туру чемпіонату Європи з футболу-2020. Гра квартету А на Олімпійському стадіоні у Римі завершилася з рахунком 1:0.

Свій наступний поєдинок Італія проведе вже у плей-оф. Матч 1/8 фіналу проти другої команди з групи С відбудеться у суботу, 26 червня. З великою ймовірністю суперником "скуадри адзурри" стане збірна України.

Iталійці багато атакували

До цього команди Італії та Уельсу між собою зустрічалися 9 разів. Лише двічі валлійцям вдалося перемогти. 7 раз перемагали італійці.

Як і слід було фавориту, Італія з перших хвилин захопила центр поля, впевнено перекочуючи м'яч в районі центрального кола. Уельс побудував гру від оборони, виставивши одразу п'ять захисників. Команда дуже глибоко оборонялася, намагаючись ретельно закрити всі зони.

Італія - Уельс

Ближче до центру залишалася лише трійка Ремзі - Бей - Джеймс, готові відразу втекти в контратаку.

Така тактична розстановка не надто рятувала голкіпера Уельсу Дані Уорда від постійного тиску з боку суперника. Белотті, Емерсон, Бонуччі раз по раз напружували воротаря "Лестера".

Дані Уорд

Лише на 27-й хвилині збірна Уельсу змогла створити перший гольовий момент. Після удару зі стандарту м'яч від голови Гантера пролетів в сантиметрах від воріт Доннаруми.

Уельс ледь не відкрив рахунок

"Скуадра адзурра", пропустивши кiлька атак, у другій половині тайму знову перейшла до масованого тиску і на 39-й хвилині добилася успіху.

Уельс мав трохи моментів в атаці

Маттео Піссіна відгукнувся на подачу Верраті зі штрафного до ближньої штанги, вдало підставив ногу і з льоту влучив у дальній кут.

Після перерви ситуація не змінилася. Італія впевнено контролювала м'яч і спокійно довела гру до перемоги.

По ходу другої 45-хвилинки непогані шанс забити другий гол мав Крістанте, але вдало зіграв голкіпер.

Ампаду отримує червону картку

Варто відзначити, що практично весь другий тайм Уельс грав у меншості. За небезпечну гру пряму червону картку отримав Ітан Ампаду.

Італія – Уельс 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 39 Пессіна.

Італія – Доннарумма (Сірігу, 89), Емерсон, Бастони, Бонуччі (Ачербі, 46), Толо, Пессіна (Кастровілл, 87), Жоржина (Крістанте, 75), Федеріко Бернардескі (Распадорі, 75), Верратті, К'єза, Белотті.

Уельс – Уорд, Вільямс (Девіс, 86), Родон, Робертс, Ампаду, Ремзі, Аллен (Левітт, 86), Бейл (Брукс, 86), Моррелл (Мур, 60), Джеймс (Вілсон, 74), Гантер.

Попередження: Аллен (51), Пессіна (79), Гантер (79).

Вилучення: Ампаду (55).

Становище в групі А

Нагадаємо, що збірній України для виходу в 1/8 фіналу достатньо в понеділок, 21 червня, не програти Австрії. Вже були опубліковані телеканали, які покажуть цей матч.

Андрій Ярмоленко

Деякі ЗМІ порахували, що Австрія і Україна хочуть позбавити плей-оф збірну Росії.

Андрій Шевченко

Відзначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".