Італія – Англія: відео голів фіналу Євро-2020

51,5 т.
Італія Англія

Збірна Англії програла команді Італії у фіналі чемпіонату Європи з футболу-2020. 16-й розіграш континентального трофея відбувся на лондонській арені "Вемблі".

Матч почався феєрично. Вже на 2-й хвилині Кіран Тріпп'єр віддав ідеальний пас, Люк Шоу добре обробив м'яч і потужним ударом від лівої штанги відправив круглого точно в сітку.

У другому таймі Бонуччі зрівняв рахунок. У додатковий час глядачі голів не побачили і доля трофею вирішилася в серії післяматчевих пенальті.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відео голів.

Італія – Англія 1:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0), по пенальті 3:2

Гол: 0:1 – 2 Шоу.

1: 1 – 67 Бонуччі.

Італія – Доннарумма, Бонуччі, Емерсон (Флоренці, 118), Ді Лоренцо, К'єлліні, Верратті (Локателлі, 96), Жоржиньо , Лоренцо Інсіньє (Белотті, 90), Барелла (Крістанте, 54), К'єза (Федеріко Бернардескі, 86), Іммобіле ( Берарді, 55).

Англія – Пікфорд, Тріпп'єр (Сака, 71), Магуайр, Стоунз, Шоу, Маунт (Гріліш, 99), Райс (Хендерсон, 74; Решфорд, 120), Стерлінг, Філліпс, Уокер (Санчо, 120), Кейн.

Попередження: Барелла (47), Бонуччі (55), Лоренцо Інсіньє (84), К'єлліні (90), Магуайр (106), Жоржиньо (114).

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

У своїй історії ці команди провели 27 матчів. 8 перемог на рахунку англійців. Їхні суперники були успішніші 10 разів.

На шляху до фіналу Євро-2020 Італія не зазнала жодної поразки. Зустрічі групового етапу проти Швейцарії, Туреччини та Уельсу завершилися з загальним рахунком 7:0.

Федеріко К'єза.

У плей-оф по черзі були розбиті Австрія, Бельгія та Іспанія. Скрізь був зафіксований рахунок 2:1.

Італія Австрія

Англія в поєдинках групового етапу здолала Хорватію і Чехію (по 1:0), і сенсаційно звела внічию зустріч з Шотландією.