У матчі Італія – Швейцарія визначився 1-й учасник плей-оф Євро-2020

5 хвилин
17,1 т.
Італія Швейцарія

Збірна Італії з футболу у 2-му турі групового етапу чемпіонату Європи-2020 обіграла команду Швейцарії, набрала 6 очок і достроково вийшла в 1/8 фіналу. Поєдинок у квартеті А на Олімпійському стадіоні в Римі завершився з рахунком 3:0.

Для Італії це стало 29-ю перемогою в 57 матчах проти Швейцарії на рівні збірних. Ще 22 рази сторони розходилися нічиєю.

Фаворити лише до 8-ї хвилини змогли перехопити м'яч, але відразу 8 суперників перебували за лінією м'яча, що істотно ускладнювало спроби створити небезпеку біля швейцарських воріт.

Італія атакувала

Тиск "синіх" посилювався з кожною хвилиною. Особливо проявляв активність Лоренцо Інсіньє, періодично створюючи напруженість у штрафному Соммера.

Боротьба була в центрі поля

Пресинг італійців приніс плоди, і на 19-й хвилині К'єлліні забив гол, проте росіянин Сергій Карасьов скасував взяття воріт після підказки ВАР. У капітана "Ювентуса" була гра рукою.

К'єлліні достроково відсвяткував гол

На 26-й хвилині підопічні Манчіні забили вже легітимний гол. Чудовий прохід Берарді по правому флангу закінчився прострілом у центр штрафного, де троє захисників команди Швейцарії забули Локателлі. 23-річний хавбек "Сассуоло" з шести метрів розстріляв швейцарського воротаря.

Локателлі забив 1-й гол

В діях Італії відчувалася солідна організація: мінімум ризику й авантюри. Команда дуже спокійно і дисципліновано діяла проти швейцарців.

Італія перемогла Швейцарію

У кінцівці тайму збірна Італії відмовилася від високого пресингу на постійній основі, але її гравці весь час перебували в безпосередній близькості від суперника, блокуючи будь-які спроби перейти до воріт Доннарумми.

Швейцарці поступилися супернику

Другий тайм почався з високого пресингу швейцарців. Однак Італія дуже грамотно виходила завдяки коротким середнім передачам, у дотик просто розбиваючи швейцарську оборону і тікаючи в контратаки.

Італійці демонстрували високу організацію

В одному з таких забігів Локателлі залишився без опіки за межами штрафного і, не довго думаючи, точно пробив із лівої ноги в правий нижній кут. Соммер навіть не стрибнув.

Локателлі зробив дубль

За рахунок чудового командного руху створювалася ілюзія, що італійських футболістів на полi більше, ніж швейцарських.

У кінцівці "cкуадра адзурра" раз у раз вибігала в контрвипади, але в заключній фазi страждала реалізація.

За кілька хвилин до фінального свистка одна з таких контратак усе-таки стала результативною, і Чіро Іммобіле зробив рахунок розгромним.

Італія – Швейцарія 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 26 Локателлі, 2:0 – 52 Локателлі, 3:0 – 89 Іммобіле.

Італія – Доннарумма, К'єлліні (Ачербі, 24), Ді Лоренцо, Бонуччі, Спінаццола, Барелла (Крістанте, 87), Жоржиньо, Лоренцо Інсіньє (К'єза, 69), Локателлі (Пессіна, 86), Берарді (Толо, 70), Іммобіле.

Швейцарія – Зоммер, Мбабу (Відмер, 58), Шер (Цубер, 57), Ельведі, Родрігес, Джака, Фройлер (Соу, 84), Шакірі (Варгас, 76), Аканджі, Емболо, Сеферович (Гаврановіч, 46).

Попередження: Гаврановіч (49), Емболо (79).

Свій наступний поєдинок Італія проведе 20 червня проти Уельсу.

Групи Євро-2020.

Початок о 19:00. Швейцарці в цей же день зіграють з Туреччиною (19:00).

Розклад групового етапу Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у стартовій грі Євро-2020 Італія була сильнішою за команду Туреччини. Поєдинок першого туру в групі А на Олімпійському стадіоні в Римі завершився з рахунком 3:0.

Італія обіграла Туреччину
Італійські футболісти стартували з перемоги

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".