Німеччина програла Англії і вперше в історії вилетіла з 1/8 фіналу ЧЄ

4 хвилини
17,7 т.

Збірна Німеччини програла команді Англії в плей-оф чемпіонату Європи з футболу-2020. Зустріч на "Уемблі" завершилася з рахунком 0:2. Німецька команда вперше в історії вилетіла на цій стадії континентальної та світової першостей.

У чвертьфіналі англійці зіграють із переможцем протистояння Швеція – Україна.

На старті зустрічі обидві команди демонстрували дуже обережний футбол. Мюллер опустився до півзахисту й ідеальною передачею випустив на ворота Пікфорда Горецькi, якого тільки ціною жовтої картки зупинив захисник.

На полі вистачало боротьби

Перші хвилини залишилися за збірною Німеччини, яка набагато цікавіше виглядала, ніж її суперник. Навіть не зважаючи на статус господарів і підтримку трибун.

Англія за 10 хвилин не змогла навіть перетнути центральну лінію. Вся команда вiдпрацьовувала в обороні.

Англія захищалася

Перший гострий момент біля воріт Мануеля Ноєра трапився на 16-й хвилині, коли голкіпер "Баварії" витягнув кручений удар від Рахіма Стерлінга. Відразу після подачі кутового другий шанс мав Харрі Магуайр. Після цього атакувальний запал німців пропав.

Рахім Стерлінг

Англія намагалася сісти нижче, щоб виманити суперника, створивши простір для свого нападника. Господарі забрали м'яч під свій контроль, і у них стало виходити набагато більше, а біля воріт Ноєра стала виникати гострота.

Гаррі Кейн

Свій супершанс команда трьох левів втратила на останніх секундах тайму. Кейн зловив у штрафному вдалий відскік м'яча, прокинув його повз Ноєра, але пробити по порожніх воротах не встиг. Команду врятував у підкаті Хуммельс.

Після перерви малюнок зустрічі не змінився. Обидві команди були обережними, не загострюючи ситуації в штрафному. Всі порушення були або в центрі поля, або в атаці під час пресингу.

Команди були обережними

Кульмінація настала на 75-й хвилині, коли Люк Шоу зробив відмінний пас у штрафний, і Рахім Стерлінг відправив м'яч чітко у ворота.

Окрилені англійці продовжили атакувати і ледь не поплатилися за це. Томас Мюллер вибігав сам на сам із Пікфордом, але його обвідний удар пройшовся повз штангу.

Мюллер упустив супершанс
Томас Мюллер

Крапку в матчі на 86-й хвилині поставив Кейн. Гнабрі дико помилився, віддавши м'яч суперникам у центральному колі. Англійські гравці організували контрвипад, який успішно замкнув нападник "Тоттенгема".

Гаррі Кейн поставив крапку в матчі

До цього національні збірні Німеччини і Англії зустрічалися 36 разів. 16 перемог на рахунку "бундестім". 13 разів успіх святкували англійці.

Нагадаємо, що в 3-му турі Англія мінімально обіграла Чехію.

Англія Чехія

Зустріч 2-го туру проти Шотландії завершилася сенсаційною нічиєю (0:0).

Англія приймає німців на "Уемблі".

Німці в 3-му турі сенсаційно зіграли внічию з Угорщиною.

Плей-оф Євро-2020

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".