Гравець "Шахтаря" отримав закриту черепно-мозкову травму і перелом щелепи. Відео

Данило Сікан

Нападаючий донецького "Шахтаря" Данило Сікан, який виступає на правах оренди за "Маріуполь", отримав серйозне пошкодження в матчі 17-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі.

У поєдинку з "Ворсклою", 19-річний футболіст на 41-й хвилині невдало зіткнувся з Олександром Скляром. Обидва гравці схопилися за голови і довгий час лежали на газоні. Данилу замінив Андрій Кулаков, а відразу після гри Сікан був госпіталізований.

Як повідомляє у себе в Facebook аналітик збірної України U-21 Євген Гресь, у форварда діагностували закриту черепно-мозкову травму і перелом верхньої щелепи

Данило Сікан отримав травму

Як повідомляв OBOZREVATEL, зустріч "Маріуполь" – "Ворскла" завершилася з рахунком 0:1. На 35-й хвилині з пенальті забив Кулач.

Нагадаємо, що 1 березня захисник донецького "Олімпіка" Євген Цимбалюк отримав перелом і розрив зв'язок ноги в матчі 16-го туру Прем'єр-ліги з "Мінаєм".

Жахливий епізод стався на останній хвилині гри. Капітан "Олімпік" невдало впав на газон в боротьбі з нападником суперника Антоном Шиндером, приземлившись всією масою тіла на свою ліву ногу.