Голкіпер "Динамо" зазнав тяжких травм після удару ногою в голову. Відео

55,4 т.
Руслан Нещерет отримав перелом носа та струс мозку

Голкіпер київського "Динамо" Руслан Нещерет отримав серйозні ушкодження у товариському матчі на зборах в Іспанії проти норвезького "Буде-Глімта", який обіграв свого часу луганську "Зорю" у Лізі конференцій. 20-річний голкіпер збірної України у другому таймі небезпечно зіткнувся із гравцем суперників.

момент удару

На 56-й хвилині форвард "Буде-Глімт" Лассе Нордасс вийшов віч-на-віч із нашим воротарем. Руслан кинувся супернику в ноги, але норвежець навмисне не став перестрибувати українця, а вдарив того в голову.

Лассе Нордасс

Як повідомляє Telegram-канал "Динамо" Inside, за попередніми даними, Нещерет отримав струс мозку, а також перелом носа.

Воротар не зміг продовжити зустріч, його замінив Григорій Бущан. Матч завершився з рахунком 1:1. На гол Вітіньо на 20-й хвилині номінальні гості відповіли влучним ударом Боніфаце.

Гра "Динамо" та "Буде-Глімт".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Руслан разом зі своєю подругою Надією Петах люблять відпочивати в Єгипті. Дівчина потішила своїх шанувальників фотографіями з курорту, викликавши справжній фурор у коментарях.

Надія Петах у морі

Надія Петах та Руслан Нещерет

Нагадаємо, після розгрому в історичному матчі суперника з Люксембургу кияни впоралися в Іспанії з "Мурсією" (3:1).