"Динамо" здобуло розгромну перемогу в історичному матчі

142,3 т.
Динамо

Київське "Динамо" здобуло свою другу перемогу на зборах в Іспанії. Підопічні Мірчі Луческу з рахунком 4:0 перемогли "Расінг Уніон" із Люксембургу.

Це стало першим матчем в історії "Динамо" із командами з Люксембургу. Досі "біло-сині" ніколи не зустрічалися з футболістами з цієї карликової країни.

Поєдинок складався для чемпіонів України вдало. Наші співвітчизники впевнено домінували на полі та без проблем вкотили чотири голи.

Вже на 23-й хвилині Шапаренко чудовим пасом вивів Кулача до воріт, той скоротив дистанцію і з меж штрафного майданчика пробив повз воротаря.

Під кінець тайму "Динамо" з інтервалом за кілька хвилин вкотили два голи. Спершу Вербич головою з лінії воротарського переправив м'яч у сітку, подвоївши рахунок, а потім кияни провели стрімку контратаку, яку завершив Циганков.

Розгромну точку на 64-й хвилині поставив Бражко, скориставшись помилкою люксембурзького голкіпера.

Зазначимо, що у турнірній таблиці чемпіонату Люксембургу "Расінг" знаходиться на 5-му місці, відстаючи від лідера на 6 очок.

Положення команд у чемпіонаті Люксембургу

Нагадаємо, що матч "Динамо" - "Расінг" став другим спарингом на зборах української команди. Раніше підопічні Луческу перемогли "Атлетіко Пульпіленьйо".

Наступна гра у киян запланована на 25 січня. Суперником буде "Реал Мурсія". Початок о 18:00.