"Зоря" програла в історичному матчі Ліги конференцій, пропустивши 2 голи за хвилину

12,2 т.
Зоря Буді-Глімт

Луганська "Зоря" зазнала поразки в 1-му турі групового етапу Ліги конференцій – новому турнірі УЄФА, матчі якого 16 вересня стали першими в історії. Зустріч у Норвегії проти місцевого "Буде-Глімт" завершилася з рахунком 3:1.

Гра почалася в неспішному темпі, з невеликою перевагою господарів. Норвежці перепасовувалися в центральній частині поля, зробивши акцент на гострих вертикальних передачах. Кілька таких прострілів змогли знайти адресатів у штрафному луганчан, але до ударів справа не дійшла.

Буде-Глімт

До середини українці вирівняли відсоток володіння м'ячем. Підопічним Скрипника вдалося створити кілька напівмоментів, які не сильно напружили голкіпера Микиту Хайкіна.

Норвегія намагалася зіграти якомога оригінальніше, замість елементарних навісів намагаючись пробитися низом. Така винахідливість "Буде" часто грала на користь "Зорі".

"Буде-Глімт" обіграв "Зорю"

Українці за весь тайм так і не змогли жодного разу влучити у створ воріт.

Розв'язка настала після перерви. Після бездарної гри захисників норвезькі футболісти з інтервалом у хвилину викотили луганчанам два голи. Третій м'яч було забито на 60-й хвилині.

На 90-й хвилині футболісти з Луганська змогли забити гол престижу. У наступному турі "Зоря" зіграє 30 вересня з римською "Ромою".

Нагадаємо, що напередодні в Лізі чемпіонів свої поєдинки провели "Динамо" і "Шахтар". Кияни зіграли внічию з "Бефнікою", а "Шахтар" сенсаційно поступився в Молдові місцевому "Шерифу".