Кривдник "Зорі" не дозволив "Динамо" обіграти себе в спарингу

3,5 т.
Кривдник 'Зорі' не дозволив 'Динамо' обіграти себе в спарингу

У четвер, 27 січня, київське "Динамо" завершило тренувальний збір в іспанській провінції Аліканте зустріччю з норвезькою командою "Буде-Глімт", яка восени обіграла луганську "Зорю" у Лізі конференцій. Підопічні Мірчі Луческу не втримали мінімальної переваги і розійшлися з чемпіоном Норвегії 2021 року нічиєю 1:1.

Рахунок на 20-й хвилині ударом головою відкрив Вітіньйо, який скористався подачею Віктора Циганкова з кутового. Скандинави відігралися також після кутового на 38-й хвилині: Боніфасе виявився спритнішим за українського воротаря Георгія Бущана та захисників на добиванні після "свічки" над штрафним.

Гра "Динамо" та "Буде-Глімт".

У другому таймі місце на останньому рубежі "Динамо" посів молодий Руслан Нещерет. Але на 56-й хвилині він отримав травму голови у зіткненні з норвезьким футболістом та вимушено залишив поле. До воріт повернувся Георгій Бущан. До фінального свистка суперники так і не змогли засмутити один одного ще хоч раз.

Динамівців підтримувала діаспора.

"Динамо" (1-й тайм): Бущан, Вівчаренко, Сирота, Боль, Кендзера, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Вітіньйо.

"Динамо" (2-й тайм): Нещерет (Бущан, 58), Тимчик, Сирота, Бурда, Вівчаренко, Сидорчук (Бражко, 71), Шапаренко (Шепелєв, 77), Буяльський, де Пена, Циганков (Антюх, 81) , Гармаш.

До вашої уваги – відеотрансляція поєдинку.

Нагадаємо, після розгрому в історичному матчі суперника із Люксембуру кияни впоралися в Іспанії з "Мурсією" (3:1).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ігор Суркіс висловився про "призначення" Шевченка тренером "Динамо".

Раніше писали, що Шевченко очолить збірну Польщі через Пазік та Росію.