Фінляндія – Росія: відеоогляд матчу Євро-2020

6,2 т.
Росія Фінляндія

Збірна Фінляндії поступилася команді Росії в другому турі чемпіонату Європи з футболу-2020. Зустріч на пітерському стадіоні "Газпром Арена" завершилася з рахунком 0:1.

Вже на 5-й хвилині фіни могли відкривати рахунок, проте їхній форвард Йоел Пог'янпало заліз в офсайд. Надалі ініціативою володіли росіяни, які зусиллями Олексія Міранчука змогли забити "гол у роздягальню".

У другому таймі йшла нудна позиційна гра, де жодна з команд не змогла створити нічого небезпечного біля воріт суперника.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на огляд матчу.

Фінляндія – Росія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 45 Міранчук.

Фінляндія – Градецький, Уронен, Араюурі, О`Шонессі, Райтала (Сойрі, 75), Шюллер (Кауко, 67), Камара, Луд, Тойвіо (Йенсен, 84), Йоел Пог'янпало, Пуккі (Лаппалайнен, 75).

Росія – Сафонов, Джикия, Дівєєв, Фернандес (Караваєв, 26), Кузя, Зобнин, Баринов, Головін, Оздоєв (Жемалетдінов, 61), Міранчук (Мухін, 85), Дзюба (Соболєв, 85).

Попередження: Камара (22), Баринов (27), Оздоєв (34), Джикия (88), О`Шонессі (90).

Нагадаємо, свій заключний поєдинок у груповому турнірі Євро-2020 підопічні Черчесова проведуть 21 червня проти Данії. Фінляндія битиметься в цей же день з Бельгією. Обидві зустрічі почнуться о 22:00.

Календар групового етапу Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.
Групи Євро-2020.

На старті континентальної першості Росія була розгромлена Бельгією (0:3).

Бельгія розгромила Росію
Росіяни були слабші за бельгійців

Після зустрічі російський депутат припустив, що футболістів РФ "опромінили або напоїли".

Бельгія Росія

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".