"Динамо" в матчі з видаленням і пенальті розгромило клуб Мілевського в УПЛ

Динамо - Минай

Київське "Динамо" в матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграло "Минай" з однойменного села в Ужгородському районі Закарпатської області.

Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 3:0.

Столичні футболісти відразу захопили контроль над грою, влаштувавши облогу воріт Поповича. Підопічні Луческу раз у раз атакували, але ніяк не могли забити. На 11-й хвилині Пиняшко після подачі Миколенка зіграв рукою у власному штрафному. Монзуль вирішила, що це було ненавмисно, і після перегляду ВАР гра продовжилася.

Кияни продовжували насідати, і Шапаренко на 19-й хвилині міг відкривати рахунок. Кендзера подав із флангу, Буяльський красиво пропустив м'яч, однак Микола пробив прямо в голкіпера.

На 38-й хвилині Попович зробив сейв після удару Бесєдіна, а перед самою перервою Буяльський пробив у поперечину з меж штрафного.

Статистика після першого тайму

Після перерви домінування віцечемпіонів України втілилося в гол. На 52-й хвилині Бесєдіну не вдалося замкнути навіс Шапаренка, який зіграв до кінця і зупинив круглого перед лицьовою лінією. Київські футболіста зберегли м'яч, і Сидорчук точним "пострілом" з-за меж штрафного відправив його у шістку.

Через дві хвилини гості залишилися в меншості. Малепе збив Караваєва, який виходив сам на сам із Поповичем, і Монзуль без роздумів показала червону картку. Де Пена прямим ударом зі штрафного зробив рахунок 2:0.

Шепелєва по нозі вдарив Ковтун

На 87-й хвилині Ковтун у своєму штрафному вдарив по нозі Шепелєва. Рефері після перегляду ВАР призначила пенальті. Після невеликої наради виконувати покарання взявся Бесєдін, але його удар парирував Попович.

Арбітриня вирішила, що голкіпер завчасно вийшов із лінії, і змусила перебити. З другої спроби Родрігес зробив рахунок розгромним – 3:0.

Попович вийшов із воріт раніше удару

"Динамо" – "Минай" 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 – 52 Сидорчук, 2:0 – 55 де Пена, 3:0 – 90, пенальті Родрігеш.

Динамо – Бущан, Кендзьора (Родрігеш, 64), Сирота, Миколенко (Сідклей, 82), Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 64), де Пена (Дуелунд, 73), Буяльський (Андрієвський, 82), Сидорчук, Забарний, Бесєдін.

Минай – Попович, Малепе, Ковтун, Матіч (Маембе, 60), Лопиренок (Карась, 55), Книш, Хахльов, Пиняшко (Кополовець, 71), Сніжко, Мілевський (Шиндер, 60), Ахмедзаде (Кожанов, 55).

Попередження: Матіч (3), Лопиренок (19), Мілевський (25).

Вилучення: Малепе (54).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні свій матч 17-го туру УПЛ провів донецький "Шахтар". "Гірники" перемогли 1:0, при цьому зустріч ознаменувалася скандальним епізодом. У середині зустрічі суддя скасував гол "Олімпіка", чим викликав гнів президента клубу Владислава Гельзіна. Власник "Олімпіка" увірвався в прямий ефір і обматюкав суддів.