"Динамо" втратило перемогу в плей-оф Ліги Європи

26,1 т.
Динамо - Брюгге

Київське "Динамо" в 1/16 фіналу Ліги Європи зіграло внічию з бельгійським "Брюгге". Поєдинок у столиці України на НСК "Олімпійський" пройшов із глядачами і завершився з рахунком 1:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Брюгге".

Цей поєдинок через сильний мороз почався на 3 години раніше, але було помітно, що футболістам усе одно дуже холодно грати.

У дебюті матчу впевненіший вигляд мали гості, перекочуючи м'яч на своїй половині, але без особливих загроз воротам Бущана. Столичним футболістам лише на короткий проміжок вдавалося налагодити контроль, намагаючись запускати в швидкі прориви Бєсєдіна.

Поступово перевага гостей ставала все очевиднішою. "Брюгге" грав першим номером, а "Динамо" зосередилося суто на контратаках.

На 18-й хвилині кияни спробували загострити ситуацію позиційним нападом, але ледь не обрізалися в захисті. Темп почав рости, і господарі стали позначати свої загрози воротам Міньоле.

До середини тайму у підопічних Луческу вдався перший удар по воротах. Кендзьора на замаху прибрав опонента, але Буяльський після його навісу не влучив ударом головою у ворота.

Загалом перша половина минула без будь-якого конструктиву з боку обох команд. У кінцівці знову Буяльський бив головою після навісу поляка, і знову круглий пройшов над поперечиною.

Після перерви малюнок гри не змінився. Чемпіон Бельгії з перших хвилин почав облогу воріт Георгія Бущана, створивши кілька гострих моментів.

Динамівці здебільшого сиділи в захисті, виходячи в напад довгою передачею в розрахунку на Бєсєдіна. Суперник легко розбирався з такою ситуацією.

"Брюгге" невиправдано великими силами йшло вперед і на 62-й хвилині за це поплатилося. Віталій Буяльський, перебуваючи на краю штрафного, прийняв класну передачу одним дотиком й іншим закрутив м'яч у "дев'ятку" – 1:0.

Забитий гол пожвавив гру. Бельгійці кинулися відіграватися і через 5 хвилин зрівняли рахунок. Після навісу з кутового Брендон Мехелен опинився в потрібному місці в потрібний час, вбивши головою м'яч у дев'ятку – 1:1.

Луческу спробував оживити замінами команду, що серйозно засіла в обороні. На поле замість де Піни і Шапаренка вийшли Шепелєв і Родрігес, але результату це не принесло.

У час, що залишився, вболівальники голів не побачили. Гра у відповідь відбудеться у четвер, 25 лютого.

"Динамо" Україна – "Брюгге" Бельгія 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 62 Буяльський, 1:1 – 67 Мехелен.

Динамо – Бущан, Забарний, Кендзьора (Караваєв, 81), Миколенко, Попов, де Пена (Родрігеш, 72), Шапаренко (Шепелєв, 73), Циганков, Сидорчук, Буяльський, Бесєдін (Супряга, 81).

Брюгге – Міньоле, Рикка, Мехелен, Коссуну, Дірар (ван дер Бремпт, 70), де Кетеларе, Вормер, баланте, Мата, Дост (де Кейпер, 90), Окереке (Баджо, 69).

Попередження: Шапаренко (28), Рикка (32), Миколенко (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше клуби вже зустрічалися між собою влітку 2019 року в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. Перший поєдинок у гостях кияни програли 0:1. Матч удома завершився внічию 3:3.

Нагадаємо, що перед матчем плей-оф ЛЄ "Динамо" здобуло перемогу в Прем'єр-лізі України. На стадіоні ім. Лобановського підопічні Луческу розібралися з донецьким "Олімпіком".