"Динамо" програло на останніх секундах "Бешикташу" у плей-оф Ліги конференцій

5,4 т.
'Динамо' програло на останніх секундах 'Бешикташу' у плей-оф Ліги конференцій

Київське "Динамо" програло у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги конференцій. Номінально домашній поєдинок проти турецького "Бешикташу" у румунському Бухаресті завершився з рахунком 2:3.

З перших хвилин зустрічі футболісти обох команд взяли швидкий темп. Господарі, які виступали в рідкістній жовтій формі на честь Дня Незалежності, володіли ініціативою, щоразу організовуючи позиційні атаки. Кияни легко знаходили простір між захисними лініями турецького клубу, проте на 20-й хвилині ледь не пропустили гол.

Сидорчук помилився у центрі поля, "Бешикташ" втік у контратаку, Абубабакар п'ятою переправляв м'яч у ворота, але Бущан встиг зреагувати.

У "Динамо" було більше агресії, більше перспективних атак, але до ударів у площину справа не доходила. Турки давали вільні зони українцям, давали можливість ухвалювати рішення та спокійно комбінувати.

На 40-й хвилині практично з нічого "Бешикташ" спорудив гол. Попов зіграв у своєму штрафному рукою та Абубакар чітко реалізував пенальті.

Пропущений гол серйозно вплинув на психологічний стан київських гравців. "Динамо" повністю притиснулося до своїх воріт, дозволяючи супернику повністю домінувати на полі.

Одразу після перерви Караваєв забив гол, проте ВАР скасував взяття воріт, зафіксувавши офсайд. Скандальності ситуації додає той факт, що арбітром ВАР на цій зустрічі працював той же австралійський суддя, який кількома тижнями раніше поставив пенальті, що не існує, у ворота "Динамо" у грі з "Арісом".

Цей момент лише розлютив українців. "Біло-сині" продовжували тиснути і на 60-й хвилині Шапаренко чудовим дальнім ударом зрівняв рахунок.

Нічия на табло протрималася лише три хвилини. Провал в обороні при розіграші кутового призвів до другого пропущеного м'яча. Омар Коллі після передачі Абубакара головою увігнав м'яч у сітку.

Відповідь українців також вийшла надшвидкою. Через 2 хвилини Назар Волошин відновив рівновагу (2:2).

"Динамо" продовжувало вертикальними передачами розривати оборону "Бешикташа", моменти йшли один за одним, але підопічним Луческу гостро не вистачало класу у реалізації.

Захопившись масованою атакою, на 94-й хвилині київський клуб пропустив результативний контрвипад.

Зустріч у відповідь відбудеться через тиждень, 31 серпня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у третьому раунді кваліфікації "Динамо" пройшло грецький "Аріс". Перший матч у Салоніках завершився перемогою господарів (1:0).

У другій зустрічі кияни перемогли за пенальті (6:5). Основний та додатковий час на стадіоні "Джулешті" у Бухаресті завершився з рахунком 2:1.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!